шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електрогенератор Konner&Sohnen Basic KSB 30A за ціною від 9997 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Konner&Sohnen Basic KSB 30A

Вага (кг): 36.2; Рівень звуку (7 м) (дБ): 71; Рівень шуму (дБ): 96; вольтметр; авторегулятор напруги (AVR); Вихід 12 В: прикурювач; Загальна кількість розеток (шт.): 2; Охолодження двигуна: повітряне;єм паливного бака (л): 12; Об' Потужність (к.с.): 7;єм двигуна (см³): 210; Об' Обмотка альтернатора: мідна
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність2.5 кВт
Максимальна потужність2.8 кВт
Альтернаторсинхронний
Обмотка альтернаторамідна
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Модель двигунаKSB 220
Об'єм двигуна210 см³
Потужність7 к.с.
Об'єм паливного бака12 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток2 шт.
Розетки 230 В2 шт. на 16 А
Вихід 12 Вприкурювач
Функції та можливості
Функціїавторегулятор напруги (AVR)
вольтметр
Інше
Рівень захистуIP 23
Рівень шуму96 дБ
Рівень звуку (7 м)71 дБ
Габарити605x440x435 мм
Вага36.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 997  до 12 399 грн.
Бензиновий генератор Könner & Söhnen BASIC KSB 30A (230В, 2.8кВт ) (KSB30A)
Secur.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KSB 30A 2.5/2.8 кВт
Touch (Дніпро)
12 399 грн.
← купити
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KSB 30A, 230В, 2.8кВт, ручний стартер, 36.2кг
АЛЛО (Київ)
10 499 грн.
← купити
Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KSB 30A, 230В, 2.8кВт (KSB30A) KSB30A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KSB 30A, 230В, 2.8кВт, ручний стартер, 36.2кг KSB30A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KSB 30A
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Konner Sohnen BASIC KSB 30A 230В 2.8кВт KSB30A
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Konner&Sohnen Basic KSB 30A BasicKSB30A
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бензиновий генератор Konner&Sohnen KSB 30A
Denika.ua (Харків)
10 285 грн.
← купити
Бензиновий генератор Konner&Sohnen KSB 30A
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 049 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Konner&Sohnen Basic KSB 30A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогенератор Konner&Sohnen Basic KSB 30A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогенератор Konner&Sohnen Basic KSB 30A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія