шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Laifen (тип)
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Laifen Wave за ціною від 2299 грн.
Відео 6Фото 11

Характеристики та опис Laifen Wave

Джерело живлення: від акумулятора; Синхронізація зі смартфоном; Індикатор зношення насадки; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 66; глибоке чищення; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 3; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 3; звукова; Технологія чищення: зворотньо-вимітаюча
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
зворотньо-вимітаюча
звукова
Кількість насадок
3 шт.
Режимів роботи щітки
3
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
143х32х28 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  4100 грн.

від 2 299  до 5 610 грн.
Електрична зубна щітка LAIFEN Wave White (LFTB01-P) LFTB01-P
FOXTROT.UA (Київ)
3 299 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Laifen Wave Alum, алюмінієвий корпус, сіра 1TB91-A-EU-SI-002
Smileshine.com.ua (Буча)
3 599 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Laifen Wave White
Touch (Дніпро)
2 799 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Laifen LFTB01-P
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна електрощітка Laifen Wave Gift Set (White) 1TB91-P-EU-WH-001
Jabko.ua (Львів)
3 399 грн.
← купити
Зубна щітка LAIFEN Wave White (LFTB01-P)
ТЕХНОточка (Київ)
2 881 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Laifen Wave White
Realphone.com.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Laifen Wave, стальной корпус (1TB91-S-EU-SS-002) Wave,стальнойкорпус(1TB91-S-EU-SS-002)
COMFY.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Laifen Wave Whiite (LFTB01-P) LFTB01-P
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрична зубна щітка Laifen Wave LFTB01-A
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen Wave, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Laifen Wave. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Laifen Wave у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія