шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка дорожня Leone AC908 за ціною від 3100 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Leone AC908

Бічні ручки; Лямки рюкзака; Знімний плечовий ремінь; Зовнішні кишені (шт.): 3; Блискавка: посередині; Матеріал сумки: нейлон; Габарити (мм): 600x300x400;єм (л): 70; Об' Основне призначення: дорожня
Колір
Основне призначення
дорожня
Об'єм
70 л
Габарити (ШхВхГ)
600x300x400 мм
Матеріал
нейлон
Блискавка
посередині
Зовнішніх кишень
3 шт.
Знімний плечовий ремінь
Лямки рюкзака
Бічні ручки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3900 грн.

від 3 100  до 3 400 грн.
Спортивна сумка Leone AC908 Green (70л.)
X-sport.com.ua (Умань)
3 100 грн.
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 70 л Green (AC908Green)
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 70 л Black (AC908Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 Green (70л.) (AC908Green)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 Green (70арк.)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 Black (70арк.)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 Green 70 л (AC908Green)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спортивна сумка Leone AC908 Green (70арк.)
Rozetka.ua (Київ)
3 396 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Leone AC908, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка дорожня Leone AC908. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка дорожня Leone AC908 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія