шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
LG (діагональ)

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор LG 65UH5Q-E за ціною від 148604 грн.
Фото 10

Характеристики та опис LG 65UH5Q-E

Габарити (мм): 1458x834x30; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 300x300 мм; Вбудовані динаміки; Портретний режим; PBP (Picture by Picture); сенсор освітленості;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Wi-Fi: Wi-Fi; Bluetooth: Bluetooth; USB-A: 2x2.0; HDMI: 3xHDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort
Колір
Тип
РК-панель
Діагональ
65 "
Тип матриці
ADS-IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
8 мс
Габарити (ШхВхТ)
1458x834x30 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 148 604  до 161 434 грн.
Дисплей 65" LG 65UH5Q UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x 65UH5Q-E
Moyo.ua (Київ)
155 160 грн.
← купити
LG Монітор LG 65UH5Q Black 65 (65UH5Q-E)
MTA.ua (Київ)
159 999 грн.
← купити
Дисплей 65" LG 65UH5Q UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x 65UH5Q-E
Comtrading.ua (Київ)
149 658 грн.
← купити
Дисплей 65" LG 65UH5Q UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x (65UH5Q-E) 65UH5Q-E
icom.net.ua (Київ)
148 604 грн.
← купити
Інформаційний дисплей LG 65UH5Q-E
Denika.ua (Харків)
155 154 грн.
← купити
Дисплей 65" lg 65uh5q uhd 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x 65uh5q-e
Tviy-Dim.com (Київ)
161 434 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати LG 65UH5Q-E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор LG 65UH5Q-E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор LG 65UH5Q-E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія