шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити візочок Lionelo Annet за ціною від 7499 грн.
Відео 5Фото 9

Характеристики та опис Lionelo Annet

Ширина шасі (см): 57; Розміри (розкладена) (см): 76x57x110; Максимальне навантаження (кг): 15; Колеса: спінена гума EVA; Фіксація передніх коліс; Поворотні колеса; Матеріал рами: сталь; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер; Механізм складання: книжка; Тип: одномісна; Конструкція: прогулянкова
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
накидка для ніг
відділення для покупок
Максимальне навантаження
15 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
76x57x110 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 499  до 9 456 грн.
Прогулянкова коляска Lionelo Annet black carbon (5903771700665) 5903771700665
Будинок Іграшок (Київ)
7 608 грн.
← купити
Дитяча прогулянкова коляска LIONELO ANNET до 22 кг Бежевий Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
7 499 грн.
← купити
Візок Lionelo Annet Black Carbon
Stls.store (Київ)
8 299 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet Plus Black Carbon, чорна (LO-ANNET PLUS BLACK CARBON)
MAUDAU (Київ)
7 859 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo ANNET STONE CARAMEL
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Прогулянковий візок Lionelo Annet Black Carbon Акція!
АЛЛО (Київ)
8 049 грн.
← купити
Lionelo Annet Blue Denim AnnetBlueDenim
COMFY.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet Blue Denim (LO-ANNET BLUE DENIM)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo ANNET BLACK CARBON
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo ANNET BLUE DENIM
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Annet, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Lionelo Annet. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Lionelo Annet у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія