шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Lionelo Nelly i-Size за ціною від 5490 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Lionelo Nelly i-Size

Вага (кг): 5.5; Матеріал: поліестер;ятиточкові; Тип ременів: п' Додатковий боковий захист; підстаканник; підлокітники; анатомічна подушка; висоти ременів; висоти підголівника; нахилу спинки; Індикатор правильного встановлення; Рекомендований зріст (см): 76 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); 2 (15 – 25 кг)
Колір
Вагова група
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
76 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
якірний ремінь (Top Tether)
Розміщення
по ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
нахилу спинки / 4 положення /
висоти підголівника / 15 положень /
висоти ременів
Оснащення
знімний чохол
анатомічна подушка
підлокітники
підстаканник
Додатковий боковий захист
Тип ременів
п'ятиточкові
Матеріал
поліестер
Вага
5.5 кг
Країна походження бренду
Нідерланди
Защита от бокового удара SIPS
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  8250 грн.

від 5 490  до 8 999 грн.
Автокрісло Lionelo NELLY I-SIZE BLACK CARBON (LO-NELLY I-SIZE BLACK CARBON)
АЛЛО (Київ)
7 499 грн.
← купити
Автокрісло Lionelo Nelly / 76-150 см / ISOFIX / 9-36кг / Регулювання спинки / Чорне Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
6 399 грн.
← купити
Автокрісло LIONELO Nelly I-Size Blue Navy (LO-NELLY I-SIZE BLUE NAVY) LO-NELLY I-SIZE BLUE NAVY
FOXTROT.UA (Київ)
7 285 грн.
← купити
Автокрісло Lionelo Nelly i-Size сірого графіту 9-36 кг
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 490 грн.
← купити
Дитяче автокрісло Lionelo NELLY I-SIZE BLUE NAVY
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Lionelo NELLY I-SIZE BLUE NAVY NELLYI-SIZEBLUENAVY
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дитяче автокрісло Lionelo Nelly I-size Black Carbon (LO-NELLY I-SIZE BLACK CARBON)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Lionelo NELLY I-SIZE BLUE NAVY (LO-NELLY I-SIZE BLUE NAVY)
АЛЛО (Київ)
← купити
Автокрісло LIONELO Nelly I-Size Black Carbon (LO-NELLY I-SIZE BLACK CARBON) LO-NELLY I-SIZE BLACK CARBON
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Автокрісло Lionelo Nelly i-Size Black Carbon 9-36 кг
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Nelly i-Size, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Lionelo Nelly i-Size. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Lionelo Nelly i-Size у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія