шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Lorgar Flex RAF1

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Lorgar Flex RAF1 за ціною від 17536 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Lorgar Flex RAF1

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Підставка для ніг; Механізм: піастра; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 15.6; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: кокпіт
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Вага15.6 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Підставка для ніг
Регулювання
Висота сидіння
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
сітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 536  до 24 779 грн.
Кокпіт Lorgar Flex RAF1 Black (LRG-RAF1) LRG-RAF1
Artline.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Кокпіт LORGAR Flex RAF1 Black (LRG-RAF1) LRG-RAF1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Lorgar LRG-RAF1
Mallprix.com (Київ)
18 383 грн.
← купити
Кокпіт Lorgar Flex RAF1 (LRG-RAF1) Black LRG-RAF1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Lorgar Flex RAF1 Black (LRG-RAF1) FlexRAF1Black(LRG-RAF1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кокпіт LORGAR FLEX RAF1, Sim Racing Cockpit Advanced, Складаний, 150x72x113 см - ігровий, 38x72x126 см - складений, чорний L
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло з кокпітом Lorgar Flex RAF1 Black (LRG-RAF1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Кокпіт Lorgar Flex RAF1 Black (LRG-RAF1) LRG-RAF1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Крісло ігрове Lorgar Flex RAF1 з кокпітом кріплення для керма та педалей Black (LRG-RAF1) LRG-RAF1
icom.net.ua (Київ)
17 536 грн.
← купити
Ігрове крісло Lorgar FLEX RAF1 Sim Racing Cockpit Advanced, Foldable Black (LRG-RAF1) LRG-RAF1
Compx.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lorgar Flex RAF1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Lorgar Flex RAF1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Lorgar Flex RAF1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія