шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мотошолом LS2 FF902 Scope за ціною від 8903 грн.
Відео 26Фото 16

Характеристики та опис LS2 FF902 Scope

Вага (г): 1650; Рейтинг безпеки SHARP: 3 зірки; Матеріал шкаралупи: термопластик; відсікач дихання; вбудована вентиляція; УФ захист; сонцезахисний візор; Візор: прозорий; Козирок: немає; Застібка: тріскачка; Розмір: XS, S, M, L, XL, XXL; Призначення: дорослий; Тип: модульний
Колір
Тип
модульний
Розмір
XS, S, M, L, XL, XXL
Застібка
тріскачка
Козирок
немає
Візор
прозорий
Функції та можливості
швидкознімний візор
сонцезахисний візор
УФ захист
вбудована вентиляція
відсікач дихання
Матеріал шкаралупи
термопластик
Рейтинг безпеки SHARP
3 зірки
Сертифікат безпеки
ECE 22.05
Країна походження бренду
Іспанія
Вага
1650 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  11000 грн.

від 8 903  до 10 016 грн.
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Gloss White - L
Rozetka.ua (Київ)
8 903 грн.
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Gloss White - S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Matt Titanium - L
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Matt Misty Blue - M
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Oxyd Grey Red - XXL
Rozetka.ua (Київ)
10 016 грн.
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Matt Titanium - S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Duria Grey Hi-Vis Yellow - S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Matt Misty Blue - L
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Matt Black - L
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотошолом LS2 FF902 Scope 2 Solid Gloss White - XL
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати LS2 FF902 Scope, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мотошолом LS2 FF902 Scope. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мотошолом LS2 FF902 Scope у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія