шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити харчовий контейнер Luminarc Pure Box Active P3552 за ціною від 213 грн.

Характеристики та опис Luminarc Pure Box Active P3552

Країна походження бренду: Франція; отвір для виходу пари; кришка з застібками; використання в НВЧ-печі; Форма: квадратна; Матеріал: скло;єм (мл): 1220; Макс. об' Тип: контейнер
Колір
Тип
контейнер
Макс. об'єм
1220 мл
Матеріал
скло
Форма
квадратна
Призначення
для їжі
Мін. температура
-40 °C
Макс. температура
130 °C
Функції
використання в НВЧ-печі
кришка з застібками
отвір для виходу пари
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 213  до 379 грн.
Luminarc P3552
Mallprix.com (Київ)
213 грн.
← купити
Контейнер LUMINARC PURE BOX ACTIVE квадр./1220 мл P3552
Orbita.te.ua (Тернопіль)
231 грн.
← купити
Luminarc Pure Box Active 1220 мл (P3552) PureBoxActive1220мл(P3552)
COMFY.ua (Київ)
266 грн.
← купити
Контейнер Luminarc Pure Box Active квадратний, 1.22 л (P3552)
Eva.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Контейнер Luminarc Pure Box Active 1220 мл (P3552)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Контейнер Luminarc PURE BOX ACTIVE 1220 мл P3552
Rozetka.ua (Київ)
253 грн.
← купити
Контейнер Luminarc Pure Box Active P3552 (1220мл)
Rozetka.ua (Київ)
264 грн.
← купити
Місткість Luminarc Pure Box Active 1220 мл квадратна з кришкою P3552 LUM
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Харчової контейнер Luminarc Pure Box Active квадр. 1220 мл (P3552)
Rozetka.ua (Київ)
305 грн.
← купити
Харчовий контейнер Luminarc PureBox квадратний із кришкою синій 1220мл (P3552)
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Luminarc Pure Box Active P3552, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: харчовий контейнер Luminarc Pure Box Active P3552. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на харчовий контейнер Luminarc Pure Box Active P3552 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія