шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Maclean MC-741

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Maclean MC-741 за ціною від 699 грн.

Характеристики та опис Maclean MC-741

200x200 мм; 200x100 мм; 100x200 мм; 100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 228; Мінімальна відстань від стіни (мм): 59; Макс. навантаження (кг): 25; Макс. діагональ ("): 43; Мін. діагональ ("): 13; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
13 "
Максимальна діагональ
43 "
Максимальне навантаження
25 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  950 грн.

від 699  до 1 223 грн.
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Black
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
699 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741
Smartmag.biz.ua (Львів)
745 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Поворотно-похила кронштейн для телевізорів 13-42 діагоналі Maclean MC-741 (max VESA: 200 x 200)
MAUDAU (Київ)
970 грн.
← купити
Maclean Кріплення для телевізора Maclean MC-741 Black
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Black 1060818107
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
915 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Black
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Black
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Настінне кріплення MACLEAN MC-741 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 223 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maclean MC-741, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Maclean MC-741. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Maclean MC-741 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія