шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліхтарик Mactronic Nomad 03 за ціною від 2151 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Mactronic Nomad 03

Вага (г): 101; Довжина (см): 6; Матеріал корпуса: пластик; Захист від вологи: IP64; світлофільтри; елемент(и) живлення; Час роботи (режим Low) (год.): 250; Джерело живлення: 3xAAA; червоне світло; SOS; Дальність освітлення (м): 120; Піковий світловий потік (лм): 340; Модель діода: Cree XP-L; Тип лампи: світлодіоди
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаCree XP-L
Піковий світловий потік340 лм
Дальність освітлення120 м
Рівнів яскравості4
Додаткові режими2 шт.
SOS / червоний /
червоне світло
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Час роботи (режим Low)250 год.
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
вітлофільтри
Інше
Захист від вологиIP64
Матеріал корпусапластик
Довжина6 см
Вага101 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2900 грн.

від 2 151  до 3 227 грн.
Ліхтар туристичний Mactronic Nomad 03 Rgb Kit THL0022
Stls.store (Київ)
2 390 грн.
← купити
Ліхтар налобний Mactronic Nomad 03 (340 Lm)RGB Kit (THL0022) Акція!
АЛЛО (Київ)
2 389 грн.
← купити
Ліхтар налобний Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022) DAS301500
Boom-ua.com (Київ)
2 151 грн.
← купити
Ліхтар Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022) (DAS301500) DAS301500
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар налобний MACTRONIC Nomad 03340 Lm RGB Kit (THL0022) THL0022
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліхтар налобний Mactronic Nomad 03 RGB Kit (THL0022) Nomad 03 RGB Kit (THL0022)
Denika.ua (Харків)
2 988 грн.
← купити
Налобний ліхтар Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Ліхтар Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022) (DAS301500) DAS301500
Comtrading.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Ліхтар налобний Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити
Ліхтар налобний Mactronic Nomad 03 (340 Lm) RGB Kit (THL0022) DAS301500
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mactronic Nomad 03, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Mactronic Nomad 03. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Mactronic Nomad 03 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія