шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Maestro Elite MR1224-28 за ціною від 927 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Maestro Elite MR1224-28

Комплектація: Країна походження бренду: Україна; використання в духовці; миття в посудомийці; рифлене дно; багатошарове дно; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: метал; Матеріал сковороди: сталь; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
багатошарове дно
рифлене дно
миття в посудомийці
використання в духовці
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 927  до 1 999 грн.
Сковорода антипригарна Maestro 280 мм MR-1224-28 (MR-1224-28)
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
Професійна сковорода Maestro 28 см MR 1224-28
Rozetka.ua (Київ)
1 559 грн.
← купити
Сковорода універсальна Maestro MR-4920 20 см
Rozetka.ua (Київ)
1 006 грн.
← купити
Професійна сковорода Maestro MR-1224-28
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Сковорода Non-stick Coating Maestro, 28 см (1224-28-MR)
Rozetka.ua (Київ)
1 984 грн.
← купити
Сковорода Maestro d28 см нержавіюча сталь з антипригарним покриттям (1224-28NEW MR)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Сковорода універсальна Maestro MR-4920 20 см
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro Elite MR1224-28, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Maestro Elite MR1224-28. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Maestro Elite MR1224-28 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія