шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Maestro MR-012 за ціною від 457 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Maestro MR-012

Подача води: Матеріал: пластик; Знімний фільтр від накипу; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 1100;єм (л): 1; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1 л
Споживана потужність
1100 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Знімний фільтр від накипу
Матеріал
пластик
Джерело живлення
230 В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  700 грн.

від 457  до 890 грн.
Електрочайник Maestro MR-012-BEIGE
Zhuk.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Електрочайник пластиковий Maestro MR-012-GREY 1.0л 1100 Вт сірий
MAUDAU (Київ)
616 грн.
← купити
Чайник пластик Maestro MR-012 Orange PG-MR012OR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
564 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige (MR-012-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-ORANGE
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige 1.0л 1100 Вт біло-бежевий
MAUDAU (Київ)
607 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige (MR-012-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
821 грн.
← купити
Електрочайник пластиковий Maestro 1л сірий (MR-012-GREY)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro 1 л MR-012-ORANGE
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Електрочайник пластиковий Maestro MR-012-GREY 1.0л 1100 Вт сірий
Rozetka.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige 1.0л 1100 Вт біло-бежевий
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige (MR-012-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Електрочайник пластиковий Maestro 1л сірий (MR-012-GREY)
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige (MR-012-BEIGE) 1,0 л
Rozetka.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012 1 л бежевий
Rozetka.ua (Київ)
618 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Orange 1 л оранжевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Grey 1 л сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-BEIGE
Rozetka.ua (Київ)
498 грн.
← купити
Електрочайник Maestro 1л, MR-012-GREY
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник пластик Maestro MR-012 Orange
Rozetka.ua (Київ)
688 грн.
← купити
Електричний чайник Maestro MR-012-OR (1 л)
Rozetka.ua (Київ)
584 грн.
← купити
Електричний чайник Maestro MR-012-BEIGE (1 л)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige (MR-012-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige 1 шт.
Rozetka.ua (Київ)
615 грн.
← купити
Електрочайник Maestro 1 л (MR-012-ORANGE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro 1 л (MR-012-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Maestro 1 л (MR-012-GREY)
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Orange 1 л оранжевий
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Електрочайник 1 л MAESTRO MR-012 GREY
Rozetka.ua (Київ)
541 грн.
← купити
Электрочайник MAESTRO MR-012-ORANGE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник MAESTRO MR-012-BEIGE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник 1,0л 900-1100W (диск) бежевий MR-012-BEIGE Maestro
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Електрочайник 1 л 900-1100W пластик (диск) MR-012-GREY Maestro
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Електрочайник Maestro MR-012-Beige
Rozetka.ua (Київ)
665 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-012, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Maestro MR-012. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Maestro MR-012 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія