шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити праска Maestro MR-320C за ціною від 2081 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Maestro MR-320C

самоочищення від накипу; автоматичне відключення; вертикальне відпарювання; подача пари;єм резервуара для води: 1500; Об' Покриття робочої поверхні: керамічне; Потужність (Вт): 2400; Тип: з парогенератором
Колір
Тип
з парогенератором
Споживана потужність
2400 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Об'єм резервуара для води
1500 мл
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
автоматичне відключення
самоочищення від накипу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 081  до 4 602 грн.
Парогенератор Maestro MR-320C
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 006 грн.
← купити
Парогенератор Maestro MR-320C
Timesport.com.ua (Львів)
3 130 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro MR-320C
Denika.ua (Харків)
2 081 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro 2400Вт x 1.5л (MR-320C)
Rozetka.ua (Київ)
4 117 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro 2400Вт x 1.5л (MR-320C)
Rozetka.ua (Київ)
4 602 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro 2400Вт x 1.5л (MR-320C)
Rozetka.ua (Київ)
3 853 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro MR-320C
Rozetka.ua (Київ)
2 597 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro 2400Вт x 1.5л (MR-320C)
Rozetka.ua (Київ)
3 028 грн.
← купити
Праска з парогенератором Maestro MR-320C - 2400Вт x 1,5л
Rozetka.ua (Київ)
3 336 грн.
← купити
Утюг з парогенератором Maestro MR-320C
Rozetka.ua (Київ)
2 414 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-320C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска Maestro MR-320C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска Maestro MR-320C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія