шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити кухонний комбайн Maestro MR-560 за ціною від 2297 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-560

Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Плавне регулювання швидкості; Кількість швидкостей: 6; Потужність (Вт): 500; Ємність чаші (л): 4; Встановлення дод. насадок; основна чаша: основна чаша; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша
Встановлення дод. насадок
Аксесуаривіничок для збивання
бітер для перемішування
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші4 л
Потужність500 Вт
Кількість швидкостей6
Плавне регулювання швидкості
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Maestro MR-560:
• Відкидна робоча головка з блокатором в робочому положенні
• Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3900 грн.

від 2 297  до 4 723 грн.
Міксер Тістоміс Maestro MR-560
Цифра (Київ)
2 379 грн.
← купити
Міксер Тістоміс Maestro MR-560
Stls.store (Київ)
2 403 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Redprice.sale (Львів)
3 137 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Denika.ua (Харків)
2 297 грн.
← купити
Міксер стаціонарний із чашею планетарний побутовий Maestro MR-560 чаша 4л з нержавіючої сталі 1000Вт білий
MAUDAU (Київ)
3 491 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560 NW12594
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 538 грн.
← купити
Міксер із чашею MAESTRO MR-560
Rozetka.ua (Київ)
3 266 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Tomdom.in.ua (Львів)
3 143 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Saren.com.ua (Львів)
3 144 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Timesport.com.ua (Львів)
3 134 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
MAUDAU (Київ)
2 691 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560 PG-MR560
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Міксер Maestro - MR-560 (000055042)
Rozetka.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Міксер стаціонарний Maestro Mr560-i, 500 Вт, з чашею, білий (DR-000055042)
Rozetka.ua (Київ)
4 040 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560 (MR-560)
Rozetka.ua (Київ)
4 226 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560 (MR-560)
Rozetka.ua (Київ)
4 723 грн.
← купити
Міксер з чашею Maestro MR-560
Rozetka.ua (Київ)
2 888 грн.
← купити
Міксер стаціонарний із чашею планетарний побутовий Maestro MR-560 чаша 4л з нержавіючої сталі 1000Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
3 568 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560 (MR-560) білий
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Міксер з чашею MAESTRO MR-560
Rozetka.ua (Київ)
3 407 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560 4 л 500 Вт
Rozetka.ua (Київ)
3 380 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Rozetka.ua (Київ)
3 095 грн.
← купити
Кухонна машина MAESTRO MR 560
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Міксер Maestro MR-560 (1000 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
3 271 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro - MR-560 1 шт.
Rozetka.ua (Київ)
3 425 грн.
← купити
Міксер планетарний з чашею (тістоміс) Maestro (MR-560)
Rozetka.ua (Київ)
3 416 грн.
← купити
Кухонна машина Maestro MR-560
Rozetka.ua (Київ)
2 792 грн.
← купити
Тестомес миксер планетарный MAESTRO MR-560
Rozetka.ua (Київ)
3 861 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер Планетарний з чашею Maestro MR-560 White 500 Вт 6 швидкостей
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Міксер планетарний Maestro MR-560 (MR-560)
Rozetka.ua (Київ)
3 108 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-560, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн Maestro MR-560. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн Maestro MR-560 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія