шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити радіокерована машина Maisto Cyklone Attack за ціною від 940 грн.
Фото 23

Характеристики та опис Maisto Cyklone Attack

Розміри (мм): 140х250х130; Привід: повний; Двигун: електричний; Вік: 5+; Тип: позашляховик (монстр); Призначення (клас): трюкові; Масштаб моделі: 1:10; Комплектація: RTR
Колір
Масштаб моделі
1:10
Призначення (клас)
трюкові
Тип
позашляховик (монстр)
Вік
5+
Двигун
електричний
Привід
повний
Розміри (ДхШхВ)
140х250х130 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 940  до 1 657 грн.
Радіокерована іграшка Maisto Всюдихід Tech Cyklone Attack чорно-зелений (82755 black/green) 82755 black/green
Brain.com.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Радіокерована іграшка Maisto Всюдихід Tech Cyklone Attack чорно-зелений (82755 black/green) 82755 black/green
Itbox.ua (Київ)
← купити
Машинка іграшкова на р/к "Cyklone Attack" (82755 grey/red) 82755 grey/red
Moyo.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Всюдихід Maisto Tech Cyklone Attack сіро-червоний на радіокеруванні (82755 grey/red) 82755 grey/red
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Машинка іграшкова на радіокеруванні Maisto Tech Cyklone Attack чорно-зелена (82755 black/green)
MAUDAU (Київ)
1 139 грн.
← купити
Maisto Cyklone Attack (82755 grey/red) CykloneAttack(82755grey/red)
COMFY.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Maisto Іграшка на радіокеруванні Maisto Всюдихід Tech Cyklone Attack Black Green (82755 black/green)
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Машинка на радіокеруванні Maisto Tech Cyklone Attack Червоно-сіра (82755 grey/red)
Rozetka.ua (Київ)
1 116 грн.
← купити
Машинка іграшкова на р/к "Cyklone Attack" (82755 black/green) 82755 black/green
Moyo.ua (Київ)
← купити
​Всюдихід Maisto Tech Cyklone Attack чорно-зелений на радіокеруванні (82755 black/green) 82755 black/green
Будинок Іграшок (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maisto Cyklone Attack, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіокерована машина Maisto Cyklone Attack. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіокерована машина Maisto Cyklone Attack у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія