шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5678 грн.

Серия Marcello MR-21

Модифікації Marcello MR-21 1
Характеристики [MR-21 8,5x18/5x112 ET35 DIA73,1]
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
35 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з чорним
Полиця
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7500 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 747 грн.
JH H675
8x18/5x112 ET35 DIA57
від 6 111 грн.
WSP Italy W451
8x18/5x112 ET30 DIA57
від 5 730 грн.
Kormetal Sanremo
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 883 грн.
Alutec ADX.01
8,5x18/5x112 ET30 DIA70
від 5 962 грн.
Replica BK836
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 917 грн.
ZF TL0317ND
8x18/5x112 ET39 DIA66
від 5 657 грн.
DISLA 821
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 558 грн.
Replica TL0317ND
8x18/5x112 ET39 DIA66
DISLA 821
8x18/5x112 ET35 DIA66
Replica BK967
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
ATS Mizar
8,5x18/5x112 ET34,5 DIA66
від 5 108 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA66
Replica TL0313
8x18/5x112 ET39 DIA66
від 6 286 грн.
Zorat BK836
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 899 грн.
GT JCW05
8x18/5x112 ET35 DIA73
від 5 952 грн.
Replica B5484
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 068 грн.
Zorat BK967
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 892 грн.
Replica FE195
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 6 349 грн.
Replica GT8902
GT8902 8x18/5x112 ET35 DI...
від 5 615 грн.
Cast Wheels CW633
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 985 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 199 грн.
Replica RX700
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 927 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA67
Replica B5484
8x18/5x112 ET30 DIA66
від 5 500 грн.
Angel Genesis 818
8x18/5x112 ET35 DIA72
від 5 777 грн.
Racing Wheels H-332
8x18/5x112 ET38 DIA73
від 4 769 грн.
ZF FE195
8x18/5x112 ET35 DIA66
VLF VLF08
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 6 020 грн.
ZF FE186
8x18/5x112 ET39 DIA66
від 6 250 грн.

від 5 678  до 7 030 грн.
Marcello MR-21 (R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA73.1) AMMB
Avtopik.ua (Одеса)
6 288 грн.
← купити
Marcello MR-21 (R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA73.1) AMMB
Autoshini.ua (Київ)
5 723 грн.
← купити
Диски Marcello MR-21 8,5x18 5x112 ET35 DIA73,1 (AMMB)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 678 грн.
← купити
Marcello MR21 AM/MB (PCD5x112 R18 J8.5 ET35 DIA73.1)
Mastershina.com (Київ)
7 030 грн.
← купити
Marcello MR-21 8.5x18 5x112 ET35 DIA73.1 AM/B
Autokush.com.ua (Львів)
6 160 грн.
← купити
Диск Marcello MR-21 AMB R18 W8,5 PCD5x112 ET35 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
5 800 грн.
← купити
Marcello MR-21 AM/MB R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 709 грн.
← купити
Литі диски Marcello MR-21 R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA73.1 (AMMB)
Rozetka.ua (Київ)
6 550 грн.
← купити
Marcello MR-21 8.5x18 5x112 ET35 DIA73.1 AM/B
Rozetka.ua (Київ)
6 406 грн.
← купити
Диск Marcello MR-21 8.5x18 5x112 ET35 DIA73.1 AM/B
Rozetka.ua (Київ)
6 532 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marcello MR-21 8,5x18/5x112 ET35 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія