шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Maxcom MM814

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення4Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Maxcom MM814 за ціною від 995 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Maxcom MM814

Вага (г): 130; Розміри (мм): 131x57.3x12.9; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 3200; кнопка екстреного виклику; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; Кількість SIM: 2 SIM;язку: GSM; Стандарт зв' Спалах;єктив (МП): 0.08; Основний об' Слот для карт пам’яті: microSD; роздільна здатність екрану: 320x240
Колір
діагональ дисплея
2.8 "
роздільна здатність екрану
320x240
Кількість SIM
2 SIM
Функції та можливості
кнопка екстреного виклику
Ємність батареї
3200 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
131x57.3x12.9 мм
Вага
130 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1300 грн.

від 995  до 1 522 грн.
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Click.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Мобільний телефон MAXCOM MM814 Type-C White 75834
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Maxcom Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C Black
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
ШО (Київ)
1 255 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 White (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
1 150 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 White (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Maxcom 5908235977737
Mallprix.com (Київ)
1 065 грн.
← купити
Maxcom MM814 Type-C Blue MM814Type-CBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751) 5908235977751
Artline.ua (Київ)
← купити
Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C Black
Soho.com.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Blue UA
Sota.store (Київ)
1 060 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Black MM-814 black UsbC
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 059 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 чорний (5908235977720)
MAUDAU (Київ)
1 327 грн.
← купити
Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751) 5908235977751
Kvshop.com.ua (Київ)
1 097 грн.
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Black (5908235977720) UA UCRF MO-94313
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 167 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
Click.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Click.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон MAXCOM MM814 Type-C Blue 75835
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мобільний телефон MAXCOM MM814 Type-C Green 75833
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Maxcom Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Maxcom Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Maxcom Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C White
MTA.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
ШО (Київ)
1 266 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White
ШО (Київ)
1 260 грн.
← купити
Maxcom 5908235977744
Mallprix.com (Київ)
← купити
Maxcom 5908235977751
Mallprix.com (Київ)
← купити
Maxcom MM814 Type-C White MM814Type-CWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Maxcom MM814 Type-C Green MM814Type-CGreen
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C White
Soho.com.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Кнопковий телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737) 5908235977737
Artline.ua (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Green UA
Sota.store (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C White UA
Sota.store (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Black 5908235977720 UA UCRF
MAUDAU (Київ)
1 238 грн.
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Blue 5908235977737 UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Green 5908235977744 UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C White 5908235977751 UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Power Bank Function Type-C синій
MAUDAU (Київ)
1 500 грн.
← купити
Кнопковий телефон для літніх людей Maxcom MM814 Power Bank Function Type-C зелений
MAUDAU (Київ)
1 522 грн.
← купити
Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737) 5908235977737
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Maxcom MM814 Type-C Green (5908235977744) 5908235977744
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Maxcom MM814 Type-C Black (5908235977720) 5908235977720
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Maxcom MM814 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
1 147 грн.
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737) UA UCRF MO-94309
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C Green (5908235977744) UA UCRF MO-94311
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 165 грн.
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751) UA UCRF MO-94312
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green (5908235977744)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green UA
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Black UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White ( Білий ) 20350
Rozetka.ua (Київ)
1 426 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green ( Зелений ) 20708
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue ( Синій ) 37100
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751)
Rozetka.ua (Київ)
1 264 грн.
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
1 214 грн.
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White (5908235977751)
Rozetka.ua (Київ)
1 107 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green (5908235977744)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Black (5908235977720)
Rozetka.ua (Київ)
1 206 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom mm814 Type-C Black (5908235977720)
Rozetka.ua (Київ)
1 311 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom mm814 Type-C Green
Rozetka.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Мобільний телефон Maxcom mm814 Type-C Blue (5908235977737)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom mm814 Type-C White (5908235977751)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C [18453]
Rozetka.ua (Київ)
1 297 грн.
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Green ( Зелений )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C White ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue ( Синій )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кнопковий телефон для людей похилого віку Maxcom MM814 Power Bank Function Type-C зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Телефон Maxcom MM814 Power Bank Function Type-C синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxcom MM814, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Maxcom MM814. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Maxcom MM814 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія