шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Maxxter Mr-403 за ціною від 157 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Maxxter Mr-403

Кабель: ; Для лівші; Кнопка зміни DPI; Кількість кнопок: 3; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Кількість кнопок3
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 157  до 499 грн.
Maxxter Мишка Maxxter Mr-403 Black бездротова
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403
Artline.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Миша MAXXTER Mr-403
FOXTROT.UA (Київ)
177 грн.
← купити
Maxxter Mr-403
Mallprix.com (Київ)
207 грн.
← купити
Миша бездротова Maxxter Mr-403 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black (Mr-403)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Maxxter Mr-403 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
157 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Wireless Black
Vodafone.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Black бездротова
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Мишка бездротова Maxxter Mr-403 Black USB
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша бездротова Maxxter Mr-403 Black USB
Nkt.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black
Zhuk.ua (Київ)
158 грн.
← купити
Maxxter Mr-403 — Миша бездротова оптична, 4 кнопки, 1600 DPI, USB, чорна
Comtrade.ua (Київ)
208 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
259 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Миша бездротова, 4 кнопки, оптична, 1600 DPI, USB, чорна Mr-403
Comtrading.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Maxxter MR-403
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black
MAUDAU (Київ)
309 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Maxxter Mr-403
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Комп'ютерна миша Maxxter Mr-403 Black USB (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
284 грн.
← купити
Миша бездротова Maxxter Mr-403 Black
Rozetka.ua (Київ)
185 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black, Wireless
Rozetka.ua (Київ)
295 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
281 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка бездротова Maxxter Mr-403 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна миша Maxxter Mr-403 Black USB (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
374 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 бездротова, 4 кнопки, оптична, 1600 DPI, USB, Black
Rozetka.ua (Київ)
246 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black
Rozetka.ua (Київ)
282 грн.
← купити
Комп'ютерна міша Maxxter Mr-403 Black USB (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
364 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 бездротова, 4 кнопки, оптична, 1600 dpi, usb, чорна
Rozetka.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Миша бездротова, 4 кнопки, оптична, 1600 dpi, usb, чорний Maxxter Mr-403
Rozetka.ua (Київ)
326 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Black, Wireless
Rozetka.ua (Київ)
294 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Wireless (Mr-403)[11165]
Rozetka.ua (Київ)
258 грн.
← купити
Maxxter Mr-403 Black
Rozetka.ua (Київ)
194 грн.
← купити
Миша Maxxter Mr-403 Wireless (ek11208)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
297 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mr-403 Wireless Black (Mr-403)
Rozetka.ua (Київ)
345 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxxter Mr-403, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Maxxter Mr-403. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Maxxter Mr-403 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія