шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Mealux Gravity

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Mealux Gravity за ціною від 5990 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Mealux Gravity

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Глибина сидіння; Висота сидіння; Висота спинки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 45x39; Макс. вага користувача (кг): 100; Призначення: дитяче
Колір
Призначеннядитяче
Макс. вага користувача100 кг
Розміри і вага
Розміри сидіння (ШхГ)45x39 см
Висота сидіння34 – 64 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Фіксація роликів
Регулювання
Висота спинки
Висота сидіння
Глибина сидіння
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 990  до 6 438 грн.
Крісло MEALUX Gravity Pink (Y-612 KP) Y-612 KP
FOXTROT.UA (Київ)
5 990 грн.
← купити
Дитяче крісло Mealux Gravity Dark Blue (Y-612 KBL) Y-612 KBL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло Mealux Gravity Pink (Y-612 KP)
Stls.store (Київ)
6 438 грн.
← купити
Mealux Детское кресло Mealux Gravity Y-612 Розовый, Белый
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Mealux Дитяче крісло Mealux Gravity Y-612 Рожевий, Білий
Hatta.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло Mealux Gravity Dark Blue (Y-612 KBL) Y-612 KBL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло Mealux Gravity Dark Blue (Y-612 KBL)
MAUDAU (Київ)
6 139 грн.
← купити
Дитяче крісло Mealux Gravity Pink (Y-612 KP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло MEALUX Gravity Grey (Y-612 G) Y-612 G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло MEALUX Gravity Dark Blue (Y-612 KBL) Y-612 KBL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mealux Gravity, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Mealux Gravity. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Mealux Gravity у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія