шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Media-Tech Turdus Pro

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Media-Tech Turdus Pro за ціною від 193 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Media-Tech Turdus Pro

Вага (г): 142; Чутливість (дБ): 95; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 2.3; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (2 x 3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2.3 м
Тип кабелюкруглий, в оплетці
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість95 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Чутливість-45 дБ
Інше
Вага142 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  325 грн.

від 193  до 589 грн.
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro, 2х3,5мм, Black MT3603
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
395 грн.
← купити
Media-Tech Накладні навушники Media-Tech Turdus Pro Black
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Накладні навушники Media-Tech Turdus Pro Black
Soho.com.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603) MT3603
Click.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Гарнітура MEDIA-TECH Turdus Pro (MT3603) MT3603
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Media-Tech MT3603
Mallprix.com (Київ)
219 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro (MT3603) Black MT3603
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603) MT3603
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro MT3603
Comtrading.ua (Київ)
528 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro (MT3603)
Zhuk.ua (Київ)
193 грн.
← купити
Media-Tech Turdus Pro (MT3603) TurdusPro(MT3603)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
MAUDAU (Київ)
258 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro 836385
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
380 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
437 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro з мікрофоном
MAUDAU (Київ)
403 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro (MT3603) чорний 2xMini jack 3.5 мм поворотний мікрофон 32 Ом 95 дБ кабель 2.3 м
MAUDAU (Київ)
348 грн.
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro2х 3.5 мм Black (MT3603)
MAUDAU (Київ)
206 грн.
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
MAUDAU (Київ)
274 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603) (16950)
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech MT3603 Turdus Pro 2.3м 2x3.5mm mini-jack Black
Rozetka.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Провідні навушники Media-Tech Turdus Pro з мікрофоном та регулятором гучності чутливість 95дБ чорні (LKMTR808137)
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Провідні ігрові навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro 2 x 3.5 mm mini-jack Black
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603) (239988)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro [142742]
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Навушники ігрові Media-Tech Turdus Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
322 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro (MT3603), чорний, 2x Mini jack 3.5 мм, поворотний мікрофон, 32 Ом, 95 дБ, кабель 2.3 м
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro, 2х3, 5мм, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
382 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro (ek06025)
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
352 грн.
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
373 грн.
← купити
Гарнітура Media-Tech Turdus Pro, 2х3, 5мм, Black
Rozetka.ua (Київ)
357 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Media-Tech MT3603 Turdus Pro 2.3м 2x3.5mm mini-jack Black
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Навушники Media-Tech Turdus Pro Black (MT3603)
Rozetka.ua (Київ)
414 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Media-Tech Turdus Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Media-Tech Turdus Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Media-Tech Turdus Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія