шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Mercusys (тип)
комплект 2 адаптери
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити powerline адаптер Mercusys MP500 KIT за ціною від 1425 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Mercusys MP500 KIT

LAN: 1 Гбіт/с; Радіус покриття (м): 300; Швидкість передачі через електромережу (Мбіт/с): 1000; Адаптерів в комплекті (шт.): 2
Адаптерів в комплекті
2 шт.
Швидкість передачі через електромережу
1000 Мбіт/с
Радіус покриття
300 м
LAN
1 Гбіт/с
Розмір першого адаптера
101x60x36 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 1 425  до 2 773 грн.
Адаптер Powerline Mercusys MP500KIT
Itbox.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Комплект Powerline-адаптерів Mercusys MP500 Kit AV1000 (MP500KIT) MP500KIT
Moyo.ua (Київ)
← купити
MERCUSYS MP500 KIT
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Tomdom.in.ua (Львів)
1 549 грн.
← купити
Комплект Адаптерiв Powerline Mercusys mp500 Kit av1000, 1xGE, 2 шт Розетка mp500kit
Tviy-Dim.com (Київ)
1 775 грн.
← купити
Mercusys Powerline MP500 KIT (MP500 KIT) MP500KIT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
MERCUSYS MP500 KIT
Tehnomart.com (Київ)
1 425 грн.
← купити
Mercusys MP500 KIT MP500KIT
COMFY.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 546 грн.
← купити
Комплект адаптеров Powerline Mercusys MP500 Kit (MP500KIT) MP500KIT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Пристрій гігабітний Powerline MERCUSYS, MP500 KIT MP500 KIT MP500 KIT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Адаптер Powerline Mercusys MP500KIT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Mercusys MP500 KIT — Wi-FI точка доступу внутрішня 802.11ас 2.4/5 1000 Мбіт/с
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Mercusys Powerline-Адаптер Mercusys MP500 KIT
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Mercusys MP500 KIT
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Mercusys Powerline MP500 KIT (MP500 KIT)
Compx.ua (Київ)
← купити
Powerline адаптер Mercusys MP500 KIT
Rozetka.ua (Київ)
1 521 грн.
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Redprice.sale (Львів)
2 767 грн.
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Tomdom.in.ua (Львів)
2 773 грн.
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Zaua.store (Львів)
1 543 грн.
← купити
Точка доступу Mercusys MP500 KIT
Timesport.com.ua (Львів)
2 764 грн.
← купити
Точка доступу Mercusys Powerline MP500 KIT (MP500 KIT)
Rozetka.ua (Київ)
2 146 грн.
← купити
Адаптер Powerline Mercusys MP500KIT
Rozetka.ua (Київ)
2 278 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mercusys MP500 KIT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: powerline адаптер Mercusys MP500 KIT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на powerline адаптер Mercusys MP500 KIT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія