| | Підключення | | Тип вилки підключення | звичайний | | Розеток з заземленням (тип F) | 6 шт. | | Захист | від короткого замикання від перевантаження від стрибків напруги (варистор) автоматичний запобіжник
|Конструктивні особливості | | Можливість кріплення на стіну |  | | Штекери розетки | під кутом |
|
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | від 170 до 348 грн.  | Merlion B618 Mallprix.com (Київ) | 196 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) B618 Comtrading.ua (Київ) | 170 грн. ← купити |  | Merlion 6 розеток 1.8 м (B618) 6розеток1.8м(B618) COMFY.ua (Київ) | 205 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) B618 E-server.com.ua (Київ) | 170 грн. ← купити |  | Merlion Мережевий фільтр Merlion B618 Black 10А 220В, 6 розеток, 1,8 м, перетин 3х0,75мм MTA.ua (Київ) | 229 грн. ← купити |  | Мережевий подовжувач Merlion B618, 220 В 10 А 6 розеток 1.8 м, переріз 3х0.75 мм Q50 Чорний (2000000077345) Rozetka.ua (Київ) | 203 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8 м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 216 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 274 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) (15850) Rozetka.ua (Київ) | 277 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 225 грн. ← купити |  | Мережевий подовжувач MERLION B618, 220 В 10 А, 6 розеток, 1,8 м, переріз 3х0,75 мм, чорний Q50 Rozetka.ua (Київ) | 233 грн. ← купити |  | Сітковий підовжувач MERLION B618, 220В 10А,6 розеток, 1,8м, переріз 3х0,75мм, чорний Q50 Rozetka.ua (Київ) | 289 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 259 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 260 грн. ← купити |  | Подовжувач мережі MERLION B618 1,8 м, 6 розеток, 10А Rozetka.ua (Київ) | 298 грн. ← купити |  | Сітковий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) (154424) Rozetka.ua (Київ) | 287 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 299 грн. ← купити |  | Подовжувач мережі MERLION B618, 220В 10А, 6 розеток, 1,8 м, перетин 3х0,75мм, чорний Q50 Rozetka.ua (Київ) | 348 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 340 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 289 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 314 грн. ← купити |  | Мережевий подовжувач MERLION B618, 10А 220В, 6 розеток, 1,8 м, перетин 3х0,75мм, чорний Q40 Rozetka.ua (Київ) | 224 грн. ← купити |  | Мережевий подовжувач MERLION B618, 10А 220В, 6 розеток, 1,8 м, перетин 3х0,75мм, чорний Rozetka.ua (Київ) | 170 грн. ← купити |  | Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 1,8м (B618) Rozetka.ua (Київ) | 339 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (24) |
|