шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Mesko MS 1301w за ціною від 1069 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Mesko MS 1301w

Вага (кг): 1.1; Габарити (см): 24.5х21х15.5; Матеріал: скло; Подача води: Підсвічування; Знімний фільтр від накипу; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 60, 70, 80, 90, 100; Терморегулятор; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.7
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Терморегулятор
Регулювання температури
60, 70, 80, 90, 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Знімний фільтр від накипу
Підсвічування
Матеріал
скло
Довжина кабелю
0.7 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
24.5х21х15.5 см
Вага
1.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 069  до 1 943 грн.
Електрочайник MESKO MS 1301 White
FOXTROT.UA (Київ)
1 199 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS1301W
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 180 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko Ms 1301 white
Цифра (Київ)
1 181 грн.
← купити
Електрочайник Mesko Ms 1301 white
Stls.store (Київ)
1 193 грн.
← купити
Mesko MS 1301 white
Mallprix.com (Київ)
1 156 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White MS 1301w
Saren.com.ua (Львів)
1 622 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White MS 1301 W
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури MS1301W
Comtrading.ua (Київ)
1 376 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white MS1301W
ШО (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 (white)
Citrus.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 618 грн.
← купити
Mesko MS 1301 White MS1301W
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 121 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Foroom.com.ua (Київ)
1 194 грн.
← купити
Mesko MS 1301 White MS1301White
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Zhuk.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Скляний електричний чайник Mesko MS 1301 1.7 л
MAUDAU (Київ)
1 418 грн.
← купити
Mesko Електрочайник Mesko MS 1301 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Mesko MS 1301 White ms1301w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури 892803
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 295 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 1.7л White (MS1301W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White MS 1301w
Zaua.store (Львів)
1 615 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Redprice.sale (Львів)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Tomdom.in.ua (Львів)
1 621 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Timesport.com.ua (Львів)
1 612 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/1.7л/скло/встановлення температури (MS1301W)
MAUDAU (Київ)
1 360 грн.
← купити
Скляний чайник 1.7 л з регулятором температури Mesko MS 1301w
MAUDAU (Київ)
1 340 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White NW66108
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 320 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS-1301 1.7 л білий
Rozetka.ua (Київ)
1 577 грн.
← купити
Електрочайник MESKO MS 1301W POLAND скляний з регулюванням температури
Rozetka.ua (Київ)
1 461 грн.
← купити
Чайник електричний скляний з терморегулятором 60-100 ° С Mesko MS 1301 White потужність 2200 Вт 1,7 л з різнокольоровим підс
Rozetka.ua (Київ)
1 647 грн.
← купити
Чайник Скляний Mesko MS 1301 з регулюванням температури 1.7л 2200W white
Rozetka.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 311523
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS-1301 1.7 л білий
Rozetka.ua (Київ)
1 723 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 526 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White [132618]
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
1 579 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Rozetka.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Чайник Mesko MS 1301 white, 1.7L, 2200 Bт
Rozetka.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1,7 л (2200Вт, регулятор температури)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Електрочайник скляний Mesko 1.7 л з регулюванням температури чорний (MS 1301)
Rozetka.ua (Київ)
1 523 грн.
← купити
Скло чайник з регулятором температури Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 460 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 2200W 1.7л скло встановлення температури White (MS1301W)
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 619 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White з терморегулятором
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 білий 1850-2200Вт/ 1.7л/скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
1 472 грн.
← купити
Електрочайник Mesko 1,7л MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 265 грн.
← купити
Чайник електричний Mesko MS 1301 White (02773)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
Чайник Скляний Mesko MS 1301 з регулюванням температури 1.7л 2200W white
Rozetka.ua (Київ)
1 783 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 white
Rozetka.ua (Київ)
1 760 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 1301w, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Mesko MS 1301w. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Mesko MS 1301w у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія