шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити фен Mesko MS 2287 за ціною від 809 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Mesko MS 2287

іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 2400; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2400 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
Петля для підвішування
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
657 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1150 грн.

Технический паспорт Mesko MS 2287
Инструкция Mesko MS 2287
від 809  до 1 211 грн.
Mesko Фен Mesko MS 2287
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Фен Mesko Ms 2287
Цифра (Київ)
842 грн.
← купити
Фен Mesko Ms 2287
Stls.store (Київ)
850 грн.
← купити
Mesko MS 2287 MS2287
COMFY.ua (Київ)
1 025 грн.
← купити
Фен Mesko MS 2287
Zhuk.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Фен Mesko MS 2287 2400 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити
Фен Mesko MS 2287 - 2200 Вт ION + дифузор
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Фен Mesko MS 2287
Rozetka.ua (Київ)
1 067 грн.
← купити
Професійний фен для волосся Mesko MS2287 Black 2400W з іонізацією та дифузором
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 2287, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Mesko MS 2287. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Mesko MS 2287 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія