шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити міксер Mesko MS 4080 за ціною від 1943 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Mesko MS 4080

Вага (кг): 2.8; Основний матеріал чаші: скло; Насадки: Джерело живлення: мережа; Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Імпульсний режим; Кількість швидкостей: 2; Потужність (Вт): 600; Основна чаша (л): 1.5; Тип пристрою: стаціонарний блендер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Основна чаша
1.5 л
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
2
Імпульсний режим
Ємності
основна чаша
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
скло
Вага
2.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Инструкция к Mesko MS 4080
від 1 943  до 3 419 грн.
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080
Redprice.sale (Львів)
2 347 грн.
← купити
Блендер Mesko MS 4080
Goldtech.ua (Полтава)
2 197 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 350 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080 1200 Вт
MAUDAU (Київ)
1 943 грн.
← купити
Блендер Mesko MS 4080
Rozetka.ua (Київ)
2 702 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080
Tomdom.in.ua (Львів)
2 353 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080
Saren.com.ua (Львів)
2 354 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Mesko MS 4080
Timesport.com.ua (Львів)
2 344 грн.
← купити
Багатофункціональний Чашковий блендер Mesko MS 4080
MAUDAU (Київ)
1 990 грн.
← купити
Блендер MESKO MS 4080 POLAND 1200W 1.5L зі скляною чашею
Rozetka.ua (Київ)
2 331 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 4080, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Mesko MS 4080. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Mesko MS 4080 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія