шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити ваги Mesko MS 8156 за ціною від 429 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Mesko MS 8156

Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: скло; автовимикання; автоввімкнення; Ціна поділки (г): 100; Максимальне навантаження (кг): 150; Механізм: електронний; Тип ваг: підлогові
Колір
Тип ваг
підлогові
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
150 кг
Ціна поділки
100 г
Функції
автоматичне ввімкнення
автоматичне вимкнення
Матеріал платформи / чаші
скло
Додаткові функції і можливості ваг Mesko MS 8156:
• Індикатор батареї
• Індикатор перевантаження
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 429  до 974 грн.
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8149 5908256838291
Openshop.ua (Київ)
974 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149
Zhuk.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149 до 150 кг
MAUDAU (Київ)
525 грн.
← купити
Ваги підлогові MESKO MS-8149
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 5908256838444
Openshop.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Ваги для ванної кімнати Mesko MS 8156
MAUDAU (Київ)
560 грн.
← купити
Ваги для підлоги Mesko MS-8149
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Ваги для підлоги Mesko MS-8156 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 (SH112352)
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Ваги підлогові MESKO MS 8149 POLAND 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
721 грн.
← купити
Ваги для підлоги Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
920 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156 Сині скляні електронні з РК дисплеєм (MS8156)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149 331042
Rozetka.ua (Київ)
774 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS-8149
Rozetka.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Ваги для підлоги Mesko MS-8156 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156 із загартованого скла до 150 кг (21-1-MS-8156)
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149 до 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 до 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги побутові підлогові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
922 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156 скляні електронні з РК-дисплеєм Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
550 грн.
← купити
Ваги підлогові MESKO MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні скляні Mesko (MS-8156)
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні скляні Mesko (MS-8149)
Rozetka.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги для підлоги Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 до 150 кг
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 (N112352)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
583 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові електронні Mesko MS 8156 (TB112352)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Підлогові ваги Mesko MS 8156
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Цифрові підлогові ваги Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ваги підлогові побутові Mesko MS 8149
Rozetka.ua (Київ)
835 грн.
← купити
Ваги підлогові Mesko MS 8156 скляні електронні з РК дисплеєм Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 8156, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги Mesko MS 8156. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги Mesko MS 8156 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія