шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни2Опис Відгуки17Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити мишка Microsoft Touch Mouse за ціною від 2099 грн.
Відео 2Фото 4

Характеристики та опис Microsoft Touch Mouse

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Сенсорна панель; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Технологія: оптична, BlueTrack; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (17 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична, BlueTrack
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Сенсорна панель
Кількість кнопок2
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Вага80 г
Управління:

Рух одним пальцем в будь-якому місці
• Прокрутка по будь-яким напрямками.
Рух двома пальцями:
• Вгору: максимізувати вікно на весь екран.
• Вправо або вліво: розкрити на праву або ліву половину екрану (Aerosnap).
• Вниз: якщо вікно максимизировано, то стає звичайним (не на весь екран). Якщо звичайне — згортається.
Рух трьома пальцями:
• Вниз — мінімізувати всі вікна.
• Вгору — поверх екрана з'являються мініатюри відкритих вікон (трохи схоже на традиційне перемикання Alt+Tab, але виконано більш сучасно, над затемненим робочим столом), де можна вибрати потрібну програму.

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
5
2
6
1
Я буду менять мне надо много возюкать
24 травня 2012, 19:10 #
Переваги:Несколько жестовых очень полезных функций ускоряющих переключение между окнами, особенно оценят те люди у которых много всего открыто и надо часто переключатся между окнами.
Работает на любой поверхности кроме прозрачного стекла

Недоліки:Случайные ложные срабатывания, прокрутка не всегда работает правльно, с обычным колесиком было удобнне
Тяжелая, устает рука (даже с одной батарейкой тяжелая)
Недостаточно скользкая

Коментар:Не сильно скользкая. и плюс большой вес при длительном использовании болит запъястье. Думаю поменять но пока не решил что будет лучше - пользуюсь

Автор:Real 858  пользуюсь Microsoft Touch Mouse місяць і більше

Показано 1 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
Microsoft Arc Touch Mouse Surface Edition Review | PCMag
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 2 099  до 2 499 грн.
Microsoft Мишка Microsoft Touch Wireless Black (3KJ-00021)
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Microsoft Мишка Microsoft Wireless Touch Mouse Artist Edition Deanna Cheuk White (3KJ-00015)
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microsoft Touch Mouse, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Microsoft Touch Mouse. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Microsoft Touch Mouse у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія