шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити нівелір / рівень / далекомір Milwaukee LDM 45 за ціною від 6096 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Milwaukee LDM 45

Вага (г): 110; Габарити (мм): 105x48x24; батарейки; Комплектація: кейс; Джерело живлення: 2xAAA; Ступінь захисту IP: 54; Точкових проєкцій: 1; Клас лазера: 2; Колір лазера: червоний; Випромінювання діода (нм): 635; Точок відліку: 4; Точність (типова) (мм): 2; Дальність вимірювань (м): 0.05 – 45; Тип: лазерний далекомір
Тип
лазерний далекомір
Дальність вимірювань
0.05 – 45 м
Точкових проєкцій
1
Вага
110 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  9250 грн.

від 6 096  до 7 755 грн.
Лазерний далекомір Milwaukee LDM45 45 м
Tools.net.ua (Київ)
7 752 грн.
← купити
Далекомір Milwaukee LDM45, 45м (4933459277) 4933459277
Brain.com.ua (Київ)
7 751 грн.
← купити
Далекомір Milwaukee LDM45, 45м (4933459277) 4933459277
Itbox.ua (Київ)
← купити
Далекомір лазерний Milwaukee LDM45, 0.05-45м, ±2мм, 2AАA IP54 (4933459277) 4933459277
Moyo.ua (Київ)
7 749 грн.
← купити
Лазерний далекомір Milwaukee LDM 45 (4933459277) 4933459277
Newwall.kiev.ua (Київ)
6 096 грн.
← купити
Далекомір Milwaukee LDM45, 45м (4933459277) 4933459277
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Далекомір лазерний Milwaukee LDM45 (4933459277)
АЛЛО (Київ)
← купити
Далекомір лазерний Milwaukee LDM 45 4933459277
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Далекомір лазерний Milwaukee LDM45, 0.05-45м, ±2мм, 2AАA IP54 0.11кг (4933459277) UA 4933459277
Sota.store (Київ)
← купити
Milwaukee LDM45 45 м (4933459277) LDM4545м(4933459277)
COMFY.ua (Київ)
7 755 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Milwaukee LDM 45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: нівелір / рівень / далекомір Milwaukee LDM 45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на нівелір / рівень / далекомір Milwaukee LDM 45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія