шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Швейна машина / оверлок Minerva DecorMaster

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити швейна машина / оверлок Minerva DecorMaster за ціною від 13494 грн.
Відео 3Фото 8

Характеристики та опис Minerva DecorMaster

Вага (кг): 5.8; Чохол: матерчатий; для обметування петлі; Лапки: для вшивання блискавки; регулювання тиску лапки; позиціонування голки (верх/низ); нитковтягувач; рукавна платформа; Кількість петель: 5; Кількість строчок: 75; Формування петлі: автоматично; Човник: горизонтальний ротаційний;ютеризована
Тип швейної машинки
комп'ютеризована
Човник
горизонтальний ротаційний
Формування петлі
автоматично
Кількість строчок
75 шт
Кількість петель
5 шт
Функції
реверс
рукавна платформа
нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Лапки
для вшивання блискавки
для потайної строчки
для пришивання гудзиків
для обметування петлі
Чохол
матерчатий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  17000 грн.

від 13 494  до 21 615 грн.
Швейна машина МINERVA DecorMaster
Moyo.ua (Київ)
14 599 грн.
← купити
Швейна машинка електромеханічна Minerva DecorMaster
Openshop.ua (Київ)
13 666 грн.
← купити
Швейна машина Minerva DecorMaster
Цифра (Київ)
14 127 грн.
← купити
Швейна машина Minerva DecorMaster
Stls.store (Київ)
14 270 грн.
← купити
Minerva DECORMASTER
Mallprix.com (Київ)
14 066 грн.
← купити
Швейна машина Minerva DecorMaster
АЛЛО (Київ)
← купити
Швейна машина Minerva DecorMaster M-DM80
Click.ua (Київ)
← купити
Швейна машина MINERVA DecorMaster M-DM80
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Швейна машина MINERVA DecorMaster
ТЕХНОточка (Київ)
14 323 грн.
← купити
Швейна машина мinerva DecorMaster, комп'ютерна, 70Вт, 80 шв.оп., петля автомат, білий + бузковий decormaster
Tviy-Dim.com (Київ)
14 455 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Minerva DecorMaster, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: швейна машина / оверлок Minerva DecorMaster. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на швейна машина / оверлок Minerva DecorMaster у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія