шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка MIXXUS MH5045 MX1925 за ціною від 2440 грн.
Фото 8

Характеристики та опис MIXXUS MH5045 MX1925

Країна походження бренду: Китай; Розміри робочої поверхні (мм): 500x400; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 500; Отвір під дозатор; Отвір під змішувач; Перелив; Форма: прямокутна; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Тип монтажу: врізна накладна
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Форма
прямокутна
Перелив
Отвір під змішувач
Отвір під дозатор
Комплектація
сифон
Тип поверхні
глянцева
Мінімальна ширина шафи (бази)
500 мм
Розміри робочої поверхні
500x400 мм
Країна походження бренду
Китай
Гарантія виробника
2 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3600 грн.

від 2 440  до 3 571 грн.
Мийка для кухні MIXXUS нержавіюча сталь MH5045 500x450мм прямокутна врізна матова 0.8мм графіт із сифоном MX1926
Drop.ua (Київ)
3 010 грн.
← купити
Кухонная мойка Mixxus MH5045 Nano-Silver нержавеющая сталь MX1925
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
2 462 грн.
← купити
Кухонна мийка Mixxus MH5045 Nano-Silver нержавіюча сталь MX1925, Нержавіюча сталь
MAUDAU (Київ)
2 736 грн.
← купити
Мийка Mixxus MH5045 Nano-Black з нерж. сталі (колір графіт) (MX1926)
Rozetka.ua (Київ)
3 371 грн.
← купити
Мийка для кухні MIXXUS нержавіюча сталь MH5045 500x450мм прямокутна врізна матова 0.8мм із сифоном MX1925
Drop.ua (Київ)
2 440 грн.
← купити
Кухонная мойка Mixxus MH5045 Nano-Black MX1926
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
3 034 грн.
← купити
Кухонная мойка из нержавеющей стали Mixxus MH5045 Decor Graphite MI8310
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
3 214 грн.
← купити
Кухонная мойка из нержавеющей стали Mixxus MH5045 Decor Ss Color MI8309
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
2 642 грн.
← купити
Кухонна мийка Mixxus MH5045 Nano-Black MX1926, Графит
MAUDAU (Київ)
← купити
Мийка Mixxus MH5045 Nano-Silver з нерж. сталі (колір нерж.) (MX1925)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS MH5045 MX1925, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка MIXXUS MH5045 MX1925. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка MIXXUS MH5045 MX1925 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія