шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 3Відгуки  Обговорення  Корисне1Шини
Купити диск  за ціною від 8819 грн.
Фото 4

Серия MKW M-88

Модифікації MKW M-88 1
Характеристики [M-88 9x18/6x139,7 ET10 DIA106,1]
Ширина диска
9 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
10 мм
Діаметр центрального отвору
106.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Хромовані
Можливі кольори
сріблястий з чорним, чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11000 грн.

від 8 819  до 9 877 грн.
MKW M-88 (R18 W9.0 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1) хром
Autoshini.ua (Київ)
9 130 грн.
← купити
Диски MKW (Mi-tech) M-88 9x18 6x139,7 ET10 DIA106,1 (chrome)
Shinportal.com (Запоріжжя)
8 819 грн.
← купити
MKW M-88 CH R18 W9 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1
Guma.com.ua (Мукачево)
9 877 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MKW M-88 9x18/6x139,7 ET10 DIA106,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія