шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка для ноутбука MODECOM Highfill 11.3 за ціною від 595 грн.
Фото 6

Характеристики та опис MODECOM Highfill 11.3

Матеріал: нейлон; Характеристики: плечовий ремінь; Тип: сумка; Діагональ ("): 11.3
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
11.3 "
Тип
сумка
Характеристики
наявність зовнішніх відділень
плечовий ремінь
Матеріал
нейлон
Відділення для ноутбука (ШхВхТ)
31x22x2 см
Розміри (ШхВхТ)
33x24x2 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  950 грн.

від 595  до 1 215 грн.
Modecom TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR
Mallprix.com (Київ)
598 грн.
← купити
Сумка для ноутбука Modecom Highfill Blue 11" (TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU) TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU
Click.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 11.3" Modecom Highfill (TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU) Blue TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Сумка для ноутбука ModeCom 11 Highfill, для Ultrabook Blue (TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU)
Soho.com.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Сумка для ноутбука 11" Modecom Highfill, для Ultrabook, голуба TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU
Comtrading.ua (Київ)
866 грн.
← купити
Сумка для ноутбука Modecom 11" Modecom Highfill magenta (TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR) TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сумка для ноутбука Modecom 11" Modecom Highfill for Ultrabook cyan (TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU) TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU
Itbox.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Сумка для ноутбука ModeCom Highfill 11.3 Purple (TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR) TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR
Ktc.ua (Рівне)
595 грн.
← купити
Modecom Highfill (TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR) Highfill(TOR-MC-HIGHFILL-11-PUR)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ModeCom Сумка для ноутбука ModeCom 11 Highfill, для Ultrabook Blue (TOR-MC-HIGHFILL-11-BLU)
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MODECOM Highfill 11.3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка для ноутбука MODECOM Highfill 11.3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка для ноутбука MODECOM Highfill 11.3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія