шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MOFii (комплектація)
лише клавіатура
мишка

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура MOFii Sweet за ціною від 1248 грн.
Фото 3

Характеристики та опис MOFii Sweet

Живлення (бездротові): 1xAA; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1600; Розміри (мм): 444x133x38; Кабель: Джерело живлення: 1xAA; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; Дод. клавіш: 4; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: радіо
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннярадіо
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш4
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри444x133x38 мм
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок3
Кількість коліс прокрутки1
Роздільна здатність сенсора1600 DPI
Живлення (бездротова)1xAA
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1700 грн.

від 1 248  до 1 435 грн.
Бездротовий ретро-панк-набір клавіатури та миші Mofii Sweet, офісний набір клавіатури та миші, миша, комп'ютерна клавіатура,
Rozetka.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Комплект бездротової клавіатури та миші Mofii Sweet Retro Punk, набір офісної клавіатури та миші, миша, клавіатура комп'ютер
Rozetka.ua (Київ)
1 435 грн.
← купити
Комплект бездротової клавіатури та миші Mofii Sweet у стилі ретро-панк, офісна клавіатура та миша, миша, клавіатура комп'юте
Rozetka.ua (Київ)
1 261 грн.
← купити
Комплект бездротової клавіатури та миші Mofii Sweet Retro Punk, комплект офісної клавіатури та миші, миша, клавіатура комп'ю
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Комплект бездротової клавіатури та миші Mofii Sweet у стилі ретро-панк, набір офісної клавіатури та миші, миша, клавіатура к
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротової клавіатури та миші Mofii Sweet у стилі ретро-панк, набір офісної клавіатури та миші, миша, клавіатура к
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MOFii Sweet, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура MOFii Sweet. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура MOFii Sweet у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія