шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити візочок Momi Limuru за ціною від 9990 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Momi Limuru

Ширина шасі (см): 61; Розміри (розкладена) (см): 93x61x116; Максимальне навантаження (кг): 15; Колеса: гумові повнотілі; Поворотні колеса; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер; Кріплення по ходу/проти руху; Механізм складання: книжка; Тип: одномісна; Конструкція: коляска-трансформер
Колір
Конструкція
коляска-трансформер
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
люлька-прогулянка трансформер
сумка / рюкзак для речей
відділення для покупок
Максимальне навантаження
15 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
93x61x116 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  13000 грн.

від 9 990  до 13 789 грн.
Коляска MoMi 2 в 1 Limuru Black (WOSP00029) WOSP00029
Itbox.ua (Київ)
10 446 грн.
← купити
Коляска MoMi 2 в 1 Limuru Black (WOSP00029) WOSP00029
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Універсальна коляска MoMi Limuru 2в1, чорний (WOSP00029)
MAUDAU (Київ)
11 699 грн.
← купити
MoMi LIMURU stroller 2in1 black LIMURUstroller2in1black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Коляска універсальна 2 в 1 MoMi LIMURU 2in1 green
Batutprom.com.ua (Луцьк)
11 999 грн.
← купити
Коляска MoMi 2 в 1 Limuru Black (WOSP00029)
Q-techno.com.ua (Київ)
10 963 грн.
← купити
Універсальна коляска MoMi LIMURU 2в1 (колір - green) (WOSP00028) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Універсальна коляска 2 в 1 MoMi Limuru Green (WOSP00028)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска MoMi 2 в 1 Limuru Green (WOSP00028) WOSP00028
Itbox.ua (Київ)
9 990 грн.
← купити
Універсальна коляска MoMi Limuru 2в1, зелений (WOSP00028)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Momi Limuru, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Momi Limuru. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Momi Limuru у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія