шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 3Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 16646 грн.
Відео 1Фото 15

Серия MOMO RF-06

Модифікації MOMO RF-06 1
Характеристики [RF-06 11,5x20/5x130 ET50 DIA71,6]
Ширина диска
11.5 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
130 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
71.6 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  19500 грн.
CMS C12
9x20/5x130 ET45 DIA71
від 17 482 грн.
MOMO RF-02
11x20/5x130 ET50 DIA71
від 17 142 грн.
Brock B32
8,5x20/5x130 ET51 DIA71
від 17 459 грн.
Original Porsche Tur...
11x20/5x130 ET55 DIA71
від 17 342 грн.
9x20/5x130 ET48 DIA71
MAK Highlands
9,5x20/5x130 ET50 DIA71
від 17 631 грн.
Alutec Drive
9x20/5x130 ET52 DIA71
від 16 581 грн.
MOMO RF-01
11,5x20/5x13 0 ET50 DIA71
від 17 079 грн.
Diewe Impatto
9x20/5x130 ET45 DIA71
від 17 122 грн.
AXXION AX7 Super Con...
10,5x20/5x13 0 ET45 DIA71
від 15 019 грн.
Tomason TN9
8,5x20/5x130 ET45 DIA71
від 18 060 грн.
ATS Passion
9x20/5x130 ET50 DIA71
від 14 565 грн.
AEZ Reef
9x20/5x130 ET50 DIA71
від 18 190 грн.
Rial Kibo
9x20/5x130 ET52 DIA71
від 18 203 грн.
AXXION AX5 Excess
9x20/5x130 ET50 DIA71
WSP Italy W774
9,5x20/5x130 ET50 DIA84
від 16 890 грн.
OZ Racing Versilia
9,5x20/5x130 ET52 DIA71
від 15 086 грн.
WSP Italy W775
9,5x20/5x130 ET50 DIA84
від 15 220 грн.
MSW 41
10,5x20/5x13 0 ET55 DIA71
від 18 769 грн.
Eta Beta Tettsut
8x20/5x130 ET48 DIA71
від 16 101 грн.
RC Design RC-29
8,5x20/5x130 ET50 DIA71
від 15 787 грн.
Diewe Alito
9x20/5x130 ET45 DIA71
від 19 164 грн.
Avus Racing AC-M08
10,5x20/5x13 0 ET55 DIA71
від 16 620 грн.
Borbet CW3
10x20/5x130 ET48 DIA71
від 18 461 грн.
Borbet CW3
10x20/5x130 ET55 DIA71
MAK Koln
9,5x20/5x130 ET50 DIA71
від 19 185 грн.
Tomason TN18
9x20/5x130 ET50 DIA71
від 18 112 грн.
GMP Italia Furiosa
9,5x20/5x130 ET46 DIA71
від 19 212 грн.

від 16 646  до 18 507 грн.
Диски Momo RF-06 11,5x20 5x130 ET50 DIA71,6 (matt black polished)
Shinportal.com (Запоріжжя)
17 296 грн.
← купити
Диск Momo RF-06 BMP R20 W11,5 PCD5x130 ET50 DIA71,5
Garazh.ua (Київ)
16 646 грн.
← купити
Momo RF-06 11.5x20 5x130 ET50 DIA71.5 BMP
Rozetka.ua (Київ)
18 507 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MOMO RF-06 11,5x20/5x130 ET50 DIA71,6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія