шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити кухонний комбайн Monte MT-2502 за ціною від 9999 грн.

Характеристики та опис Monte MT-2502

Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Імпульсний режим; Кількість швидкостей: 8; Потужність (Вт): 1400; Ємність чаші (л): 6.5; млинок (для кави); овочерізка;ясорубка; м' блендер; основна чаша: основна чаша; Тип: кухонный комбайн
Колір
Типкухонный комбайн
Комплектація
Насадкиосновна чаша
блендер
м'ясорубка
овочерізка
млинок (для кави)
Аксесуаривіничок для збивання
бітер для перемішування
насадка / гак для замішування тіста
3 диски для фаршу
насадка для кеббе
насадка для домашніх ковбас
3 насадки для нарізки/шаткування
Характеристики
Ємність чаші6.5 л
Потужність1400 Вт
Кількість швидкостей8
Імпульсний режим
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  15500 грн.

від 9 999  до 14 753 грн.
Кухонний комбайн Monte MT-2502
Gvl.com.ua (Львів)
9 999 грн.
← купити
Багатофункціональна кухонна машина Monte 2502-MT на 9 режимів 1400 Вт чорна
MAUDAU (Київ)
14 753 грн.
← купити
Комбайн кухонний Monte 2502-MT 2400Вт
Rozetka.ua (Київ)
12 479 грн.
← купити
Кухонна машина Monte MT-2502 6.5 л, 1400 Вт, планетарний міксер, м’ясорубка, блендер, овочерізка 8 швидкостей
Rozetka.ua (Київ)
14 399 грн.
← купити
Кухонний комбайн Monte МТ-2502
Rozetka.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Monte MT-2502, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн Monte MT-2502. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн Monte MT-2502 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія