шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі10+
Купити корпус Montech HS01 White за ціною від 3264 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Montech HS01 White

Місць для СРО: 3; Розмір СРО знизу: 240мм; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 11; Місць для вентиляторів знизу: 3x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 3x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 2x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
480x240x480 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 264  до 4 599 грн.
Корпус Montech HS01 White HS01 (W)
Click.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Корпус MONTECH ATX W/O PSU HS01 (W) HS01 (W)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус MONTECH HS01 White (HS01 (W)) HS01 (W)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК MONTECH HS01 (W) HS01 (W)
Itbox.ua (Київ)
← купити
MONTECH HS01 (W)
Mallprix.com (Київ)
3 366 грн.
← купити
Montech HS01 White HS01 (W)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 264 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 White
Touch (Дніпро)
3 399 грн.
← купити
Корпус Montech HS01 White
Zaua.store (Львів)
4 118 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH HS01 (W) HS01 (W)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech HS01 без БЖ White HS01 (W)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Montech HS01 White
Tehnomart.com (Київ)
3 372 грн.
← купити
Корпус Montech HS01 White
Denika.ua (Харків)
3 355 грн.
← купити
Корпус Montech HS01 White Без БЖ UA HS01 (W)
Sota.store (Київ)
3 357 грн.
← купити
Montech HS01 (W) HS01(W)
COMFY.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Корпус Montech ATX PSU (HS01 WHITE) White HS01 WHITE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Montech HS01 White
Soho.com.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH HS01 (W)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 889 грн.
← купити
Корпус ATX без блоку живлення HS01 (W) MONTECH HS01 (W)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК MONTECH HS01 (W) HS01 (W)
icom.net.ua (Київ)
3 373 грн.
← купити
Корпус Montech HS01 White with window HS01 W
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Montech HS01 White
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 839 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W) (HS01 (W))
MAUDAU (Київ)
4 311 грн.
← купити
Montech Корпус для ПК Montech HS01 White
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
MONTECH HS01 (W) Корпус HS01 (W)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W) (HS01 (W)) Без БП HS01 (W)
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech HS01 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech HS01 White
Tomdom.in.ua (Львів)
4 124 грн.
← купити
Корпус ATX W/O PSU HS01 (W) MONTECH
MAUDAU (Київ)
4 399 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W) 312575
Rozetka.ua (Київ)
3 916 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 White [146574]
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W)
Rozetka.ua (Київ)
4 309 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W)
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Корпус MONTECH HS01 (W) (HS01 (W)) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 981 грн.
← купити
Корпус Montech HS01 White
Rozetka.ua (Київ)
3 766 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH HS01 (W)
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech HS01 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Montech HS01 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Montech HS01 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія