шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Ніж / мультитул Mora Bushcraft Forest

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити ніж / мультитул Mora Bushcraft Forest за ціною від 1744 грн.
Відео 18Фото 15

Характеристики та опис Mora Bushcraft Forest

Країна походження бренду: Швеція; Чохол / піхви: пластикові піхви; Додатково: підпальцева виїмка / гарда; Вага (г): 142; Довжина (мм): 232; Матеріал рукояті: гума; Довжина леза (мм): 109; Матеріал леза: сталь; Тип основного леза: гладке; Профіль клинка: clip-point; Конструкція: нескладаний; Тип: Тип: похідний (полювання / риболовля)
Колір
Тип
похідний (полювання / риболовля)
Конструкція
нескладаний
Профіль клинка
clip-point
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
Sandvik 12C27
Твердість
56 HRC
Довжина леза
109 мм
Товщина леза
2.5 мм
Матеріал рукояті
гума
Довжина
232 мм
Вага
142 г
Додатково
підпальцева виїмка / гарда
пластикові піхви
Країна походження бренду
Швеція
Модифікація моделі:
• Модель Bushcraft Forest — має лезо з нержавіючої сталі, товщиною 2.5 мм
• Модель Bushcraft Black — має чорне лезо з вуглецевої сталі, завтовшки 3.2 мм

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Mora 2010 Bushcraft Forest Knife Review
Страница производителя
ІншеMora Bushcraft Forest
від 1 744  до 2 288 грн.
Ніж Morakniv BushCraft Forest S. Колір оливковий 2305.00.64
Fonariki.com.ua (Київ)
2 280 грн.
← купити
Ніж Morakniv Bushcraft Forest S (2305.00.64)
Stls.store (Київ)
← купити
Ніж Morakniv Bushcraft Forest (12493) Bushcraft Forest (12493)
Denika.ua (Харків)
1 744 грн.
← купити
Ніж Morakniv BushCraft Forest неіржавка сталь (12493) 12493
Openshop.ua (Київ)
1 920 грн.
← купити
Ніж туристичний Morakniv BushCraft Forest S оливковий 12493S
One-click.com.ua (Дніпро)
1 804 грн.
← купити
Ніж Morakniv Busacraft Forest S (12493S) 12493S
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Morakniv Ніж Morakniv Bushcraft Forest S зелений 12493S
Lisoped.ua (Київ)
← купити
Morakniv Bushcraft Forest S (12493S)
AKS.ua (Київ)
← купити
Ніж Morakniv Bushcraft Forest (S) Green 11602 (12493)
Finland-market.com.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Ніж Morakniv BushCraft Forest (12493) NW00478
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mora Bushcraft Forest, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ніж / мультитул Mora Bushcraft Forest. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ніж / мультитул Mora Bushcraft Forest у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія