шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Mova (тип пристрою)
фен-мультистайлер
Каталог товарів

Ціни109Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Mova Master 10 за ціною від 7730 грн.
Відео 5Фото 17

Характеристики та опис Mova Master 10

автопауза при простої;ять температури; пам' інтелектуальний контроль t°; поворотна голівка; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 37 – 80; Температурні режими: 4; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1600; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1600 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
3
Температурні режими
4
Регулювання температури
37 – 80 °C
Холодне повітря
Швидкість повітряного потоку
55 м/с
Діаметр плойки
32 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
40 с
Функції
поворотна голівка
інтелектуальний контроль t°
пам'ять температури
автопауза при простої
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
кругла щітка
плоска щітка / для есенції /
пряма насадка Коанда 2 шт. (права/ліва)
насадка для розгладження
насадка для швидкого сушіння
чохол / футляр
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.8 м
Розміри
27.5х4.8х4.2 см
Вага
292 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  12000 грн.

Domowa rewolucja w stylizacji włosów? MOVA Master 10 kontra tradycyjne suszarki
Инструкция Mova Master 10
від 7 730  до 19 539 грн.
Mova Стайлер Mova Master 10 Lunar Silver
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Мультисталер MOVA Master 10 Lunar Silver AMMA10(Lunar Silver)
FOXTROT.UA (Київ)
9 999 грн.
← купити
Стайлер Mova Master 10 (Lunar Silver) AMMA10(Lunar Silver)
Jabko.ua (Львів)
8 799 грн.
← купити
Стайлер Mova Master 10 Lunar Silver (AMMA10(Lunar Silver)) AMMA10(Lunar Silver)
Click.ua (Київ)
← купити
MOVA MASTER 10 LUNAR SILVER (AMMA10 LUNAR SILVER)
Pro100market.com.ua (Київ)
9 944 грн.
← купити
Стайлер MOVA Master 10 Lunar Silver AMMA10(Lunar Silver)
ШО (Київ)
← купити
MOVA MASTER 10 LUNAR SILVER (AMMA10 LUNAR SILVER)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 994 грн.
← купити
Стайлер Mova Master 10 Sakura Pink (AMMA10 Sakura Pink)
Stls.store (Київ)
9 247 грн.
← купити
MOVA AMMA10 Lunar Silver
Mallprix.com (Київ)
10 090 грн.
← купити
Стайлер MOVA Master 10 Sakura Pink (AMMA10 Sakura Pink) AMMA10 Sakura Pink
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mova Master 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Mova Master 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Mova Master 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія