шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити слайсер MPM MKR-04M за ціною від 2981 грн.

Характеристики та опис MPM MKR-04M

Матеріал корпуса: метал; Тримач із захистом пальців; Захист від випадкового ввімкнення; Макс. товщина скибочок (мм): 15; Мін. товщина скибочок (мм): 0.1; Діаметр леза (мм): 190; Тип ножа: хвилеподібний; Потужність (Вт): 150
Колір
Потужність
150 Вт
Тип ножа
хвилеподібний
Діаметр леза
190 мм
Мін. товщина скибочок
0.1 мм
Макс. товщина скибочок
15 мм
Захист від випадкового ввімкнення
Тримач із захистом пальців
Матеріал корпуса
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 981  до 4 495 грн.
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Redprice.sale (Львів)
3 481 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 258 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 993 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM Product MKR-04M
Denika.ua (Харків)
3 128 грн.
← купити
Скиборізка MPM MKR-04 M
Orbita.te.ua (Тернопіль)
3 274 грн.
← купити
Скиборізка MPM MKR-04M MKR-04х-M
Euro-technika.com.ua (Львів)
2 981 грн.
← купити
Скиборізка MPM MKR-04 M
MAUDAU (Київ)
3 857 грн.
← купити
MPM MKR-04M Скиборізка MKR-04M
Kvshop.com.ua (Київ)
3 277 грн.
← купити
Ломтерізка (слайсер) MPM Product MKR-04M NW01583
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 995 грн.
← купити
Ломтерізка MPM MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 320 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Tomdom.in.ua (Львів)
3 487 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Saren.com.ua (Львів)
3 488 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Timesport.com.ua (Львів)
3 478 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Timesport.com.ua (Львів)
3 252 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Redprice.sale (Львів)
3 255 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Tomdom.in.ua (Львів)
3 261 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM MKR-04M
Saren.com.ua (Львів)
3 272 грн.
← купити
Ломтерізка (слайсер) MPM Product MKR-04M
MAUDAU (Київ)
3 175 грн.
← купити
Слайсер Mpm MKR-04M PG-MKR04M
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Скиборізка MPM MKR04M
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Ломтерізка (слайсер) MPM Product MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Слайсер Mpm MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ломтерізка MPM MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 177 грн.
← купити
Ломтерізка для дому Mpm MKR-04-M (25-3307443)
Rozetka.ua (Київ)
3 890 грн.
← купити
Ломтерізка MPM MKR-04-M (45647)
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) MPM Product MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 595 грн.
← купити
Ломтерізка (слайсер) MPM Product MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 293 грн.
← купити
Скиборізка MPM MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 476 грн.
← купити
Слайсер ломтерізка MPM MKR-04M
Rozetka.ua (Київ)
3 630 грн.
← купити
Скиборізка MPM MKR-04 M
Rozetka.ua (Київ)
4 064 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM MKR-04M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: слайсер MPM MKR-04M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на слайсер MPM MKR-04M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія