шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний комбайн MPM MRK-22 за ціною від 7253 грн.
Відео 1Фото 16

Характеристики та опис MPM MRK-22

Вага (кг): 6; Габарити (см): 44.2х38.4х28.6; Дисплей; Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Підігрів; Таймер; Кількість швидкостей: 11; Потужність (Вт): 1900; Ємність чаші (л): 6.5; Встановлення дод. насадок; основна чаша: основна чаша; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша
Встановлення дод. насадок
Аксесуаривіничок для збивання
силіконовий бітер
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші6.5 л
Потужність1900 Вт / максимальна 2600 Вт /
Кількість швидкостей11
Таймер
Підігрів
Температура підігріву25 – 45 °C
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Дисплей
Габарити (ВxШxГ)44.2х38.4х28.6 см
Вага6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 253  до 9 527 грн.
Кухонна машина MPM MRK-22 Black
FOXTROT.UA (Київ)
8 299 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
АЛЛО (Київ)
← купити
MPM MRK-22
Pro100market.com.ua (Київ)
7 482 грн.
← купити
MPM MRK-22
Vodogreyka.com.ua (Київ)
7 520 грн.
← купити
Кухонний комбайн Mpm MRK-22
Цифра (Київ)
7 600 грн.
← купити
Кухонний комбайн Mpm MRK-22
Stls.store (Київ)
7 676 грн.
← купити
MPM MRK-22
Mallprix.com (Київ)
7 562 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-22
ТЕХНОточка (Київ)
7 761 грн.
← купити
MPM MRK-22
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Denika.ua (Харків)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 278 грн.
← купити
MPM MRK-22 кухонна машина, Імпульсний режим, Функція підігріву - 45°C, Плавний пуск, Можливість дооснащення насадками, Тайме
Xfrost.net.ua (Київ)
7 548 грн.
← купити
Кухонна машина MPM, MRK-22
Citrus.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Redprice.sale (Львів)
9 527 грн.
← купити
MPM MRK-22
1smarty.com.ua (Київ)
7 445 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 589 грн.
← купити
Кухонний комбайн mpm mrk-22
Tviy-Dim.com (Київ)
7 754 грн.
← купити
MPM MRK-22 Кухонна машина MRK-22
Kvshop.com.ua (Київ)
7 977 грн.
← купити
Кухонна машина Mpm MRK-22 PG-MRK22
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 253 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Rozetka.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22
Rozetka.ua (Київ)
9 479 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-22 311341
Rozetka.ua (Київ)
8 988 грн.
← купити
Кухонна машина Mpm MRK-22
Rozetka.ua (Київ)
8 837 грн.
← купити
Кухонне обладнання MPM MRK-22
Rozetka.ua (Київ)
8 714 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM MRK-22, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн MPM MRK-22. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн MPM MRK-22 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія