шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор MSI Force GC300 Wireless

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення2Корисне4Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор MSI Force GC300 Wireless за ціною від 1225 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис MSI Force GC300 Wireless

Вихід на навушники; Задні кнопки: 2; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 14; Радіус дії (м): 10; Довжина кабелю (м): 2; Макс. частота опитування: 500 Гц (2 мс)
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
Підключення
Bluetooth / радіо / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
20 год / без вібрації /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 225  до 3 499 грн.
MSI Геймпад MSI FORCE GC300 W White
MTA.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Геймпад бездротовий MSI Force GC300 W White
Click.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Геймпад MSI FORCE GC300 Wireless White FORCE GC300 W WHITE
Telemart.ua (Київ)
← купити
Геймпад MSI FORCE GC300 Black (S10-43G0180-EC4) S10-43G0180-EC4
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Геймпад MSI Force GC300 Wireless Black (S10-43G0180-EC4)
Zaua.store (Львів)
1 257 грн.
← купити
Бездротовий геймпад MSI Force GC300 White FORCE GC300 W WHITE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Геймпад MSI FORCE GC300, White, бездротовий, Bluetooth / 2.4 GHz / Type-C, вібрація, 2-рівневі магнітні тригери, 2 задні кно
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Геймпад MSI FORCE GC300 W White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Бездротова материнська плата MSI Force GC300 WHITE Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 921 грн.
← купити
MSI FORCE GC300 W
Tehnomart.com (Київ)
1 293 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Force GC300 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор MSI Force GC300 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор MSI Force GC300 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія