шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Система охолодження MSI MAG CORELIQUID E360 White

Ціни64Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3
Купити система охолодження MSI MAG CORELIQUID E360 White за ціною від 4679 грн.
Відео 6Фото 12

Характеристики та опис MSI MAG CORELIQUID E360 White

Габарити (мм): 394x119x27; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Напрацювання на відмову помпи (тис. год): 200; Швидкість обертання помпи (об/хв): 3000; Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD TR4/TRX4; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: мідь
Рейтинг за відгуками:
0
1
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів3 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік75.04 CFM
Напрацювання на відмову50 тис. год
Можливість заміни
Мін. рівень шуму20 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
AMD TR4/TRX4
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора360 мм
Швидкість обертання помпи3000 об/хв
Напрацювання на відмову помпи200 тис. год
Джерело живлення помпи4-pin
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняMSI Mystic Light Sync
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Гарантія виробника3 роки
Габарити394x119x27 мм / радіатора /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

добре охолоджує, приємна підсвітка, класний вигляд
23 грудня 2025, 21:40 #
Переваги:чудово виконує свою роботу, гарно виглядає в прозорому корпусі

Недоліки:не знайшов

Коментар:Хороше охолодження, використовую з материнською платою MSI B650M PROJECT ZERO та процесором AMD Ryzen 5 7600X. Перегріву жодного разу не було. Приємна підсвітка, можна ввімкнути/вимкнути кнопкою на корпусі

Автор:Станіслав  пользуюсь MSI MAG CORELIQUID E360 White більше року

від 4 679  до 8 469 грн.
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Artline.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White (4711377124157)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Click.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Itbox.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White (MAG CORELIQUID E360 WHITE)
Moyo.ua (Київ)
7 072 грн.
← купити
Кулер Msi Msi Mag CoreLiquid E360 White
Цифра (Київ)
← купити
Кулер Msi Msi Mag CoreLiquid E360 White
Stls.store (Київ)
← купити
MSI MAG CoreLiquid E360 White
Mallprix.com (Київ)
6 433 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Redprice.sale (Львів)
5 303 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Готова СВО MSI MAG CoreLiquid E360 White
Telemart.ua (Київ)
← купити
MSI MAG CoreLiquid E360 White
Tehnomart.com (Київ)
6 432 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Denika.ua (Харків)
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 306 грн.
← купити
Кулер для ПК MSI MAG CoreLiquid E360 White
Soho.com.ua (Київ)
4 679 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Comtrading.ua (Київ)
6 345 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
E-server.com.ua (Київ)
6 804 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
ШО (Київ)
6 190 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
icom.net.ua (Київ)
6 216 грн.
← купити
Система рідинного охолодження для процесора MSI MULTI SOCKET (MAG CORELIQUID E360 WHITE)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
4user.com.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Zhuk.ua (Київ)
7 304 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 488 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White UA
Sota.store (Київ)
6 342 грн.
← купити
Система водяного охолодження msi mag CoreLiquid e360 White
Tviy-Dim.com (Київ)
6 582 грн.
← купити
MSI MAG CoreLiquid E360 White MAGCoreLiquidE360White
COMFY.ua (Київ)
← купити
СВО MSI MAG CoreLiquid E360 White (MAG CoreLiquid E360 White)
MAUDAU (Київ)
7 819 грн.
← купити
MSI Кулер для ПК MSI MAG CoreLiquid E360 White
MTA.ua (Київ)
5 549 грн.
← купити
MSI MAG CoreLiquid E360 White Система водяного охолодження MAG CoreLiquid E360 White
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 383 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 ARGB White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Tomdom.in.ua (Львів)
6 389 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Tomdom.in.ua (Львів)
5 309 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 386 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Zaua.store (Львів)
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Timesport.com.ua (Львів)
5 300 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
MAUDAU (Київ)
7 687 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
MAUDAU (Київ)
6 766 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid E360 White)
MAUDAU (Київ)
7 294 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI (MAG CoreLiquid E360 White)
MAUDAU (Київ)
7 262 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 ARGB White (MAG CoreLiquid E360 White)
MAUDAU (Київ)
7 956 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 969 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 873 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 858 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White 265859
Rozetka.ua (Київ)
6 942 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White Білий 20023
Rozetka.ua (Київ)
8 469 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 784 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
7 102 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
7 783 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 869 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
7 038 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 903 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 900 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
8 431 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
СВО MSI MAG CoreLiquid E360 White (MAG CoreLiquid E360 White)
Rozetka.ua (Київ)
7 208 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 989 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
7 058 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 ARGB White (MAG CoreLiquid E360 White)
Rozetka.ua (Київ)
7 227 грн.
← купити
Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
8 342 грн.
← купити
Система водяного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 895 грн.
← купити
Водяне охолодження MSI Mag CoreLiquid E360 White
Rozetka.ua (Київ)
6 116 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI MAG CORELIQUID E360 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження MSI MAG CORELIQUID E360 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження MSI MAG CORELIQUID E360 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія