шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MSI (діагональ)
35 – 40"

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити монітор MSI PRO MP161 E2 за ціною від 3995 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис MSI PRO MP161 E2

Габарити (мм): 362x234x19; відображення FPS; таймер; приціл; Вбудовані динаміки; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Передача відео: Роз' Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors); Статична контрастність: 800:1; Яскравість (кд/м²): 250; Кут огляду гор.: 170; Кут огляду верт.: 170; Час відгуку GtG (мс): 4
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
362x234x19 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 995  до 10 271 грн.
Монітор MSI PRO MP161 E2
FOXTROT.UA (Київ)
7 899 грн.
← купити
MSI Монітор MSI PRO MP161 E2 Black 15.6
MTA.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 15.6" MSI PRO MP161 E2
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI Pro MP161 E2 1920x1080 IPS 60 Гц Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
4 295 грн.
← купити
MSI PRO MP161 E2
Mallprix.com (Київ)
7 582 грн.
← купити
Монітор MSI Pro MP161 E2 (PRO MP161 E2) - 15.6" IPS / 1920×1080 / 60 Гц
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Redprice.sale (Львів)
6 775 грн.
← купити
MSI PRO MP161 E2
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 778 грн.
← купити
MSI Pro MP161 E2 (PRO MP161 E2)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 916 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U UA
Sota.store (Київ)
7 563 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Zhuk.ua (Київ)
7 421 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Nkt.ua (Київ)
7 432 грн.
← купити
MSI Монітор ips 15.6" fhd (1920 x 1080) 4ms 60Hz /2Typ eC15W/Mini-HDMI /колонки 2*1.5w pro mp161 e2
Tviy-Dim.com (Київ)
8 008 грн.
← купити
MSI PRO MP161 E2U
Tehnomart.com (Київ)
7 528 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Q-techno.com.ua (Київ)
8 116 грн.
← купити
MSI PRO MP161 E2 PROMP161E2
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2
Denika.ua (Харків)
7 958 грн.
← купити
Монітор 15.6" MSI PRO MP161-E2 (9S6-3PB70H-020) Black 9S6-3PB70H-020
Vodafone.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
icom.net.ua (Київ)
7 367 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Msi 15.6'' PRO MP161 E2U (PROMP161E2U)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 104 грн.
← купити
Монітор MSI 15.6" PRO MP161 E2 Black PRO MP161 E2
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативний монітор MSI Pro MP161 E2U
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 193 грн.
← купити
MSI PRO MP161 E2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI 15.6" PRO MP161 E2 Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Монітор 15.6" MSI PRO MP161 E2 Portable (9S6-3PB70H-020) 1920x1080 (FullHD) IPS 60 Hz 9S6-3PB70H-020
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 15.6" MSI PRO MP161 E2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI Pro MP161 E2 1920x1080 IPS 60 Гц Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
4 495 грн.
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI PRO MP161DE E2 Full HD IPS 60 Гц Чорний Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI Pro MP161 E2 1920x1080 IPS 60 Гц Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
3 995 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 781 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Saren.com.ua (Львів)
6 782 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U
Zaua.store (Львів)
7 557 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U
Timesport.com.ua (Львів)
7 554 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2 (9S6-3PB70H-020)
Timesport.com.ua (Львів)
6 772 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2U (9S6-3PB70H-045) PRO MP161 E2U (9S6-3PB70H-045)
Denika.ua (Харків)
4 775 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U
Saren.com.ua (Львів)
7 558 грн.
← купити
Портативний монітор MSI PRO MP161 E2U
Rozetka.ua (Київ)
9 128 грн.
← купити
Монітор портативний MSI PRO MP161 E2U
Rozetka.ua (Київ)
9 800 грн.
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI PRO MP161 E2 IPS 1920x1080 60 Гц 250 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
9 923 грн.
← купити
Монітор портативний MSI PRO MP161 E2
Rozetka.ua (Київ)
9 152 грн.
← купити
Монітор портативний MSI PRO MP161 E2U (9S6-3PB70H-045)
Rozetka.ua (Київ)
5 491 грн.
← купити
MSI Монітор ips 15.6" fhd (1920 x 1080) 4ms 60Hz /2Typ eC15W/Mini-HDMI /колонки 2*1.5w pro mp161 e2
Rozetka.ua (Київ)
9 859 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2[121657]
Rozetka.ua (Київ)
10 271 грн.
← купити
Монітор 15.6" MSI PRO MP161 E2 Portable FHD IPS 60Hz (9S6-3PB70H-020)
Rozetka.ua (Київ)
9 699 грн.
← купити
Портативний монітор MSI Pro MP161 E2 (PRO MP161 E2)
Rozetka.ua (Київ)
10 260 грн.
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI PRO MP161 E2 IPS 1920x1080 60 Гц 250 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
9 365 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2
Rozetka.ua (Київ)
9 200 грн.
← купити
Монітор портативний 15.6" MSI Pro MP161 E2 1920x1080 IPS 60 Hz
Rozetka.ua (Київ)
4 939 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP161 E2U
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI Pro MP161 E2
Rozetka.ua (Київ)
8 018 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI PRO MP161 E2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор MSI PRO MP161 E2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор MSI PRO MP161 E2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія