шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 6Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4240 грн.
Відео 3Фото 7

Серия MSW 24

Модифікації MSW 24 1
Характеристики [24 7,5x16/5x114,3 ET45 DIA73,1]
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний, сірий зі сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  5500 грн.
Replica TY226
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 4 176 грн.
AITL 605
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 090 грн.
SPORTMAX RACING 3356
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 234 грн.
League LG 227
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 942 грн.
SPORTMAX RACING 968
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 846 грн.
SPORTMAX RACING 833
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 080 грн.
SPORTMAX RACING SR264
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.
SPORTMAX RACING 392
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
DISLA 603
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 263 грн.
SPORTMAX RACING 3347
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 030 грн.
Autom 569
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 4 330 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 040 грн.
Allante 184
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 223 грн.
Replica JH-A1387
7x16/5x114,3 ET45 DIA64
від 4 681 грн.
DISLA 602
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 423 грн.
Zorat 969
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 633 грн.
DISLA 827
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
SPORTMAX RACING 252
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
Replica CT2217
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 054 грн.
DISLA 827
7x16/5x114,3 ET45 DIA67
SPORTMAX RACING L290
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 010 грн.
Zorat 393
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 700 грн.
JH H669
7x16/5x114,3 ET45 DIA64
від 4 413 грн.
DISLA 608
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 559 грн.
SPORTMAX RACING 3270
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
JH A1387
7x16/5x114,3 ET45 DIA64
Kyowa Racing 230
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 956 грн.
Replica CT1610
7x16/5x114,3 ET50 DIA64
від 3 735 грн.
Replica RB554
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 727 грн.
Replica 2747
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 868 грн.

від 4 240  до 4 654 грн.
Диски MSW 24 7,5x16 5x114,3 ET45 DIA73,1 (graphite)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 389 грн.
← купити
Диск MSW 24 graphite R16 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
4 240 грн.
← купити
MSW 24 7.5x16 5x114.3 ET45 DIA73.1 GR
Rozetka.ua (Київ)
4 565 грн.
← купити
Диск MSW 24 7.5x16 5x114.3 ET45 DIA73.1 GR
Rozetka.ua (Київ)
4 654 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSW 24 7,5x16/5x114,3 ET45 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія