шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор Nacon Compact Controller

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Nacon Compact Controller за ціною від 1869 грн.
Відео 20

Характеристики та опис Nacon Compact Controller

Сенсорна панель; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 11; Підключення: дротове; PlayStation 4; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: геймпад
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
PlayStation 4
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

від 1 869  до 3 739 грн.
Геймпад Nacon Compact Controller Red
Redprice.sale (Львів)
2 561 грн.
← купити
Геймпад Nacon Wired Compact Controller PS4 (LED Green)
MAUDAU (Київ)
1 869 грн.
← купити
Nacon Wired Compact Controller PS4 (LED Green)
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Геймпад Nacon Pro Compact Controller for Xbox Black
Redprice.sale (Львів)
2 457 грн.
← купити
Геймпад Nacon Compact Controller Red
Tomdom.in.ua (Львів)
2 567 грн.
← купити
Геймпад Nacon Pro Compact Controller for Xbox Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 463 грн.
← купити
Геймпад Nacon Compact Controller Red
Saren.com.ua (Львів)
2 568 грн.
← купити
Геймпад Nacon Pro Compact White
Zaua.store (Львів)
3 568 грн.
← купити
Геймпад Nacon Pro Compact Controller for Xbox Black
Saren.com.ua (Львів)
3 575 грн.
← купити
Геймпад Nacon Pro Compact White
Tomdom.in.ua (Львів)
3 574 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nacon Compact Controller, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Nacon Compact Controller. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Nacon Compact Controller у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія