шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити електросамокат Navee GT3 Max за ціною від 23427 грн.
Відео 8Фото 16

Характеристики та опис Navee GT3 Max

Вага (кг): 23; Кліренс (см): 11; Захист від пилу та води: IPX5; Підставка; Сигнал / дзвінок; Стоп-сигнал; Поворотники; Фара; Підключення до смартфону; Напруга живлення (В): 48; Ємність акумулятора (Агод): 12.75; Рекуперація; Задні гальма: електричний (рекуперацією); Передні гальма: барабанні; Амортизація: передня та задня
Колір
Максимальне навантаження120 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу75 км / при 15км/ч, 55км при 25км/ч /
Потужність двигуна400 Вт / пікова 1000 Вт /
Максимальна швидкість20 км/год
Швидкісні режими3
Пішохідний режим
Максимальний кут підйому12 ° / 22% /
Привідзадній
Колесагумові надувні безкамерні
10 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмабарабанні
Задні гальмаелектричний (рекуперацією)
Рекуперація
Акумулятор
Місткість акумулятора12.75 А·год
Напруга живлення48 В
Час повної зарядки10 год
Функції та можливості
Підключення до смартфону
Фара
Поворотники
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Захист від пилу та водиIPX5
Загальні характеристики
Кліренс11 см
Розміри118х59х126 см
Розміри (складений)118х59х54 см
Вага23 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  33000 грн.

від 23 427  до 35 649 грн.
Електросамокат NAVEE GT3 MAX EU (GT3 MAX-E) GT3 MAX-E
FOXTROT.UA (Київ)
30 999 грн.
← купити
Електросамокат Navee GT3 Max
Touch (Дніпро)
← купити
Електросамокат Navee GT3 Max (GT3 Max-E) GT3 Max-E
Itbox.ua (Київ)
← купити
Navee Gt3 Max 1000W 75Km 10 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
23 704 грн.
← купити
Електросамокат NAVEE GT3 MAX-E
Кібернетики (Київ)
← купити
Електричний самокат Navee GT3 Max 1000W 75 км 10" black TMOBIGT3MAX
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
23 427 грн.
← купити
Електросамокат NAVEE GT3 MAX-E
Comtrading.ua (Київ)
← купити
NAVEE GT3 MAX-E GT3MAX-E
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електросамокат Navee GT3 Max (GT3 Max-E) GT3 Max-E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електросамокат Navee GT3 Max [163959]
Rozetka.ua (Київ)
35 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Navee GT3 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електросамокат Navee GT3 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електросамокат Navee GT3 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія