шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Navin (тип радіатора)
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 35Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити радіатор опалення  за ціною від 12791 грн.
Фото 13

Серия Navin Largo Double

Модифікації Navin Largo Double 1
Где купить? [Largo Double 456x1800-6]
Характеристики [Largo Double 456x1800-6]
Тип радіатора
трубчастий
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
5 років
Матеріал
сталь / вуглецева /
Робочий тиск
11 бар
Макс. температура теплоносія
95 °C
Монтаж
на стіну
Підключення
бічне
Міжосьова відстань
1750 мм
Діаметр підключення
1/2"
Тепловіддача
1754 Вт / при ΔT 60 °C /
Висота радіатора
1800 мм
Ширина радіатора
456 мм
Товщина радіатора
66 мм
Вага
37 кг
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 791  до 16 490 грн.
Navin Navin Largo Double 456x1800-6, чёрный (02-244063-4518) 02-244063-4518
Венкон (Київ)
16 490 грн.
← купити
Navin Вертикальний радіатор Largo Double 452х1800-6, anticor, білий 02-144063-4518
Кліматична техніка (Київ)
12 791 грн.
← купити
Вертикальний радіатор Navin Largo Double 456х1800-6, anticor, білий 02-144063-4518
Bom.com.ua (Київ)
15 990 грн.
← купити
Вертикальний радіатор Largo Double 456х1800-6, anticor, чорний муар 02-244063-4518
More-doma.ua (Харків)
← купити
Вертикальный радиатор Navin Largo Double 456х1800-6, anticor, белый 10-012033-4880 02-144063-4518
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Дизайнерский радиатор Navin Largo double 456*1800-6 anticor, Чёрный муар, Украина
Mhata.com.ua (Харків)
15 190 грн.
← купити
Трубчастий радіатор Navin Largo Double 1800x456x66 мм вертикальний білий 02-144063-4518
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Вертикальний радіатор Navin Largo Double 456х1800-6, anticor, білий 10-012033-4880, Білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Радіатор вертикальний NAVIN Largo Double 456х1800-6 Anticor чорний муар (02-244063-4518)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Navin Navin Largo Double 456x1800-6, белый (02-144063-4518) 02-144063-4518
Венкон (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Navin Largo Double 456x1800-6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіатор опалення . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіатор опалення у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія