| Тип | ручний світильник туристичний (світло 360°)
|Характеристики | | Тип лампи | світлодіод з відбивачем | | Модель діода | Cree XM-L T6 | | Піковий світловий потік | 800 лм | | Додаткові режими | стробоскоп мерехтіння світильник червоне світло
|Живлення | | Джерело живлення | акумулятор | | Ємність акумулятора | 1200 мАгод | | Час роботи (режим Low) | 7 год. | | Час зарядки | 6 год | | USB-порт для зарядки | + | | Функція Power Bank |  |
| | Комплектація | | Комплектація | елемент(и) живлення ЗП ліхтарика без кріплення
|Інше | | Крюк для підвішування |  | | Матеріал корпуса | пластик |
|
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | від 923 до 2 036 грн.  | Neo Tools Neo Tools 99-031 3в1 Венкон (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий NEO 800 люмен 3в1, power bank, ліхтар, лампа, 10Вт, 1200 мАч (99-031) 99-031 Moyo.ua (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Neo Tools 99-031 Mallprix.com (Київ) | 1 011 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий акумуляторний Neo Tools 99-031 АЛЛО (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Ліхтар-лампа NEO TOOLS 3в1 (99-031) 99-031 FOXTROT.UA (Київ) | 1 389 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий Neo Tools, 3в1, power bank та ліхтар та лампа, 800 люмен, 10Вт, USB, 1200 мАг, CREE T6 + SMD LED, 4 функц Comtrading.ua (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) 99-031 Brain.com.ua (Київ) | 923 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) 99-031 Itbox.ua (Київ) | 925 грн. ← купити |  | NEO tools 99-031 AKS.ua (Київ) | 1 249 грн. ← купити |  | Neo Tools 99-031 — Ліхтар кемпінговий акумуляторний, 3в1, 1200мА·г, 800лм, 10Вт, 4 функції освітлення, power bank, червоне с Comtrade.ua (Київ) | 1 312 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий акумуляторний Neo Tools, 3в1, 1200мА•год, 800лм, 10Вт, 4 функції освітлення, power bank, червоне сві Sota.store (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Neo Tools 99-031 COMFY.ua (Київ) | 1 389 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) MAUDAU (Київ) | 1 149 грн. ← купити |  | Neo Tools Ліхтар-лампа Neo Tools 99-031 Ліхтар кемпінговий NEO, 3в1, power bank та ліхтар MTA.ua (Київ) | 1 249 грн. ← купити |  | Neo Tools NEO Tools 99-031 Kvshop.com.ua (Київ) | 1 390 грн. ← купити |  | Neo Tools Ліхтар кемпінговий акумуляторний, 3в1, 1200мА•год, 800лм, 10Вт, 4 функції освітлення, power bank, червоне світло E Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 1 390 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий акумуляторний NEO Tools 3в1, 10 Вт, 1200 мАг, CREE T6 + SMD LED Сірий (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 499 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1 power bank лампа 10Вт 1200 мАг (99-031) MAUDAU (Київ) | 1 094 грн. ← купити |  | Туристичний ліхтар 3в1 Neo Tools 1200 / 10Вт / 800лм / LED SMD Чорно-помаранчевий (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 2 036 грн. ← купити |  | Ножиці TOPEX 140 мм (32D413) Rozetka.ua (Київ) | 1 591 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 309 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 358 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031)[27807] Rozetka.ua (Київ) | 1 507 грн. ← купити |  | Ліхтар кемпінговий Neo Tools 3в1 (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 404 грн. ← купити |  | Ліхтар прожектор ручний акумуляторний Neo Tools 99-031 800Lm кемпінговий в палатку підвісний лампа повербанк Rozetka.ua (Київ) | 1 635 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 253 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 313 грн. ← купити |  | Туристичний ліхтар 3в1 Neo Tools 1200 / 10Вт / 800лм / LED SMD Чорно-помаранчевий (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 868 грн. ← купити |  | Ліхтар Neo Tools 800 люмен 3в1, power bank, лампа, 10Вт, 1200 мАг (99-031) Rozetka.ua (Київ) | 1 448 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (29) |
|